Reklama

"Sowa Ninja / The Ninja Owl"

 Upór, wytrwałość i odwaga! Poznajcie Eugeniusza – najdzielniejszą sowę wśród wszystkich sów – i jego nadzwyczajne moce Ninja!

Persistance, determination and courage! Meet Owen – the bravest owl of all – and his extraordinary Ninja powers!

Bohaterem "Sowy Ninja" jest Eugeniusz, którzy marzy by zostać prawdziwym Ninja. Inne sowy nie podzielają jego entuzjazmu i hobby. Jednak Eugeniusz nie poddaje się i zaczyna treningi Ninja. Pewnego dnia w wiosce znikają wszystkie jajka, w tym braciszek Eugeniusza. Czy uda mu się uratować maleństwa i wykorzystać swoje moce Ninja? :)

 

                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


"Wielka złość małego zajączka / The Big Anger of a Little Hare"

 Arghhhhh!!! Poznajcie Zacharego – największego złośnika wśród zajęcy – i jego oddanych przyjaciół. Przekonajcie się, jak niewiele potrzeba, by się zmienić.

Arghhhhh!!! Meet Zachary - the terribly bad-tempered hare - and his faithful friends. Find out just how little it takes to change your ways.

"Wielka złość małego zajączka" opowiada o Zacharym, który bardzo szybko się denerwował: czasem było za dużo słońca, albo za mało, innym razem herbata była za gorąca, a na talerzu za dużo marchewek. Humory zajączka nie były miłe dla jego przyjaciół. Wymyślili więc pewien sposób, by Zachary mógł pozbyć się złości. Zdradzę, że był to rower :)