Reklama

Dzieci lubią najbardziej ruch, wyzwanie i radość. Rodzice zaś zwracają uwagę na bezpieczeństwo. Połączyliśmy wszystkie te elementy w jedną całość i tak powstały hulajnogi Mini MICRO. Teraz te znane i lubiane hulajnogi z dumą prezentujemy w wersji DELUXE, nowej, ulepszonej, dostępnej dla dzieci już od drugiego do nawet szóstego roku życia. 

Co nowego w wersji DELUXE?
Regulowana wysokość kierownicy od malucha do dużego dzieciaka
Podest wykonany z dwukomponentowego materiału
Lepszy uchwyt
Mocne wyróżnienie marki
Oryginalny i niepowtarzalany design
Bardziej trwała anodowana kierownica z unikalnym wykończeniem
Nowe przepiękne kolory
Maksymalna waga użytkownika aż 35 kg!

W czasie jazdy na Mini MICRO i oczywiście na Mini MICRO Deluxe największą frajdę daje unikalny mechanizm skręcania. Dziecko balansuje ciałem, by skręcić w lewo lub prawo. Bez trudu panuje nad pojazdem i świetnie się bawi. Przy okazji rozwija zmysł równowagi, koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Dzieci intuicyjnie wiedzą, jak jeździć na Mini MICRO, bez niczyjej pomocy łapią na czym polega balansowanie ciałem i jak skręcać.

Mini MICRO Deluxe jest wyjątkowo stabilna i bezpieczna. Dwa kółka z przodu, a podest blisko ziemi - dzięki temu dziecko na Mini MICRO czuje się pewnie. Wytrzymały i szeroki podest ułatwia dziecku stabilną jazdę, pozwalając mu wprawić się przed jazdą na dwukołowej hulajnodze.
Sprawdzające się w domu i na dworze hulajnogi Mini MICRO to wybór najwyższej jakości.

http://hulajnogimicro.pl/mini-micro-deluxe.html