Reklama

Mata edukacyjna z zawieszkami przeznaczona dla niemowląt od pierwszego miesiąca życia, która rośnie razem z dzieckiem oraz zabawki wspierające rozwój dziecka, utrzymane w kolorystyce i stylizacji maty.To wirujący kalejdoskop kolorów i wzorów!

Mata edukacyjna Wesołe podwórko

  • Mata posiada grafikę przedstawiającą przyjaciół z podwórka w kontrastujących kolorach czerni i bieli w połączeniu z żywym barwami 
  • Miękkie, podświetlane pałąki maty, które można łatwo zdemontować 
  • Pociągnięcie zawieszek uruchamia światło, dźwięk i muzykę 
  • Poduszka Jamnik tummy time to sposób na wygodne ułożenie dziecka na brzuszku
  • Mata posiada cztery zawieszki: lusterko, grzechotkę, piszczałkę i gryzak wspierające rozwój dziecka
  • Mata Wesołe Podwórko koresponduje z innymi zabawkami z tej serii wspierającymi rozwój dziecka. 

Muzykalny i nieźle zakręcony piesek, którego można zawsze zabrać ze sobą z łatwością owinie się wokół poręczy wózka albo dziecięcego nosidełka. Stanowi połączenie kontrastowych kolorów, niezwykłych wzorów i tkanin, w tym tkanin opalizujących. Ściśnięcie mordki pieska powoduje piszczenie, jego duże, oklapnięte uszka przyjemnie szeleszczą. Piesek ma na grzbiecie kolorowe wstążeczki, które dziecko może dotykać, gryzak w kształcie biedronki, a także plastikowe kóleczka do chwytania. Dodatkowo piesek posiada pętle, do których można przymocowywać inne zabawki.

Multisensoryczna książeczka w kształcie domku to osiem stron i nieskończona ilość doznań i niespodzianek, które dziecko może samodzielnie odkrywać. Książeczkę można oglądać na płasko, albo postawić ją w taki sposób, żeby stworzyła domek w wymiarze 3D. Jedna strona książeczki zawiera kontrastujące ze sobą kolory: biel, czerń i szarość, a druga jest ferią nasyconych barw. Szeleszczące okienko, gryzak biedroneczka, czy możliwość zabawy w a-kuku z ptaszkiem to tylko niektóre z możliwości zabawy tą książeczką.

Jamnik piszczałka ma duże, oklapnięte, szeleszczące uszy, które dziecko może do wolni tarmosić, wyraziste kolory i obłędny, długi tułów w kolorze opalizującej zieleni.

Czarno – biały brzuszek świecącego ptaszka rozświetla się, kiedy zostaje naciśnięty. Ptaszek ma szeleszczące, opalizujące skrzydełka i kolorowe wstążeczki na ogonie. Do tego posiada gryzak w kształcie chmurki.

Wystarczy pociągnąć za gryzak biedronkę, a brzuszek Zakręconego królika obraca się wirując kolorami! 
Ta miękka, pluszowa zabawka ma szeleszczące, kolorowe uszy i kolorowe wstążeczki wokół brzuszka. Jest przyjemna i łatwa do złapania dla dziecięcych rączek. 

http://skip.zone/