Reklama

Tik Tak Bum występuje w wersjach dla dwóch kategorii wiekowych:

Nowe wydanie Tik Tak Bum! (od 12 lat)
Emocjonująca gra słowna dla 2-12 graczy, od 12 lat, wielokrotnie nagradzana, wymagająca opanowania i refleksu. Krążąca z rąk do rąk „bomba” wystawia nerwy graczy na próbę! Trzymając tykającą „bombę” gracz musi szybko wymyślić słowo zawierające wylosowaną zbitkę liter (teraz ponad 200 zbitek!) i przekazać ją kolejnemu graczowi zanim „bomba” wybuchnie. Nikt nie wie, jak długo będzie tykać – 10, 20, 30 sekund? A może całą minutę? Z każdą sekundą napięcie rośnie! 

Nowe wydanie Tik Tak Bum! Junior (od 5 lat)
Tik Tak Bum teraz w wersji dla młodszych graczy! Szybka, zabawna i edukacyjna. Świetnie ćwiczy kreatywność, spontaniczność i słownictwo polskie oraz angielskie. Rysunki (teraz 110 kart z rysunkami) są podpisane w języku polskim i angielskim dzięki czemu gra może służyć jako pomoc do nauki języka angielskiego. Gracz, który trzyma tykającą "bombę", musi szybko wypowiedzieć słowo kojarzące się z rysunkiem na karcie (jeśli np. na karcie widnieje plaża, możliwe słowa to np. "piasek", "leżak", "wakacje", "wiaderko") i przekazać "bombę" kolejnemu graczowi. Czy ten zdąży zrobić to samo zanim "bomba wybuchnie"? 
.
Obie gry ze względu na walory edukacyjne, proste zasady oraz fakt, że grze może uczestniczyć duża grupa dzieci są chętnie wykorzystywane w szkołach i przedszkolach.
W skrócie Tik Tak Bum to:
• Przebój imprez i spotkań rodzinnych!
• Bardzo proste zasady – można dołączyć nawet na chwilę!
• Dodająca emocji „bomba” wybuchająca w losowym momencie!
• Gra dla dowolnej liczby osób, ale nie dla bojaźliwych!
• Szybka, zabawna gra, w której głowa pracuje!
• Świetna forma integracji i doskonała zabawa!

www.piatnik.pl/gry/tik_tak_bum.html

Zobacz inne pomysły na prezent: