Reklama

Piosenki dla przedszkolaka 10. Muzyczne podróże 

Wydawnictwa Skrzat zaprasza w niezwykłą muzyczną podróż! Przenieś się do upalnej Brazylii, gdzie w najlepsze trwa karnawał, pląsaj w rytmie cza-czy i kołysz się, słuchając łagodnych dźwięków country. A kiedy zechcesz odpocząć, wypłyń na morze z żeglarzem Mattem, nucąc szantę, i zrelaksuj się przy kojącej bossa novie. 
Znakomite teksty Danuty Zawadzkiej w połączeniu z mistrzowskimi kompozycjami Stefana Gąsieńca zapewnią pełną wrażeń podróż przez różne style i gatunki muzyczne. Na płycie znalazły się także wersje bez wokalu, które gwarantują świetną zabawę w karaoke.

 

Piosenki dla przedszkolaka 11. Angielskie przeboje 

Wydawnictwo Skrzat tym razem prezentuje utwory, dzięki którym przedszkolaki będą mogły uczyć się języka angielskiego oraz znakomicie się bawić. Na płycie znalazły się popularne i lubiane przez wszystkich melodie takie jak „If You’re Happy”, „Alphabet Song”, „Old MacDonald” czy świąteczne „We Wish You a Marry Christmas”, a także trzy teksty autorstwa Danuty Zawadzkiej, które przybliżą maluchom słownictwo związane z kolorami, cyframi i ulubionymi czynnościami. Kompozycje i aranżacje wykonał Stefan Gąsieniec. Jak zwykle na płycie znalazły się także wersje bez wokalu. Zachęcamy wszystkich do zabawy w karaoke!

Teksty: Danuta Zawadzka
Kompozycje: Stefan Gąsieniec
Ilustracje: Agnieszka Kłos-Milewska
seria wydawnicza: Piosenki dla przedszkolaka
format: 200x190 mm
Liczba stron: 24
Oprawa: miękka