Reklama

Ultralite jest obecnie najlżejszym fotelikiem dla dzieci na świecie. I jednym z pierwszych spełniającym nową normę bezpieczeństwa i-Size.

Najlżejszy. Ważąc 2,5kg fotel zachwyca rodziców lekkością podczas przenoszenia go w ręku. Jego ultra lekki kompozyt PP+EPP wzmocniony szkieletem z plastiku redukuje siłę uderzenia w trakcie kolizji, co znacząco przekłada się na bezpieczeństwo dziecka podczas podróży.

Bezpieczny, na pewno. Ultralite jest jednym z nielicznych fotelików obecnie dostępnych na rynku, spełniających restrykcyjne normy i-Size. Bezpieczeństwo zapewniane przez nasz fotelik jest potwierdzone w testach z użyciem zaawansowanych technologicznie manekinów Q-dummies. Wyniki testów wykazują, że przy zderzeniach czołowych oraz tylnych ochrona kręgosłupa dziecka w odcinku piersiowym jest w przypadku Ultralite o 40% lepsza niż w wymaganiach i-Size, a ochrona głowy o 53% przewyższa parametry wymagane normą. Jednak esencja normy i-SIze to ochrona głowy w trakcie zderzeń bocznych. Tutaj, nawet minimalne wymagania wskazywane przez i-Size są bardzo trudne do spełnienia. Fotelik Ultralite przewyższa je o 20%.
Innowacja. Nasz opatentowany system pojedynczego zapięcia, w którym dziecko przypięte jest pasem bezpośrednio do bazy ISOFIX, pozwala maksymalnie wykorzystać system ISOFIX samochodu.

Wraz z licznymi innowacjami dostarczamy nowatorską jakość w fotelikach samochodowych, zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

więcej: http://www.avionaut.com/ultralite/