Reklama

Każdy rodzic szuka ciekawych, rozwijających, ale również bezpiecznych zabaw dla swoich dzieci. Z tego założenia wychodzi również firma Trefl, która wyprodukowała wspaniałe Puzzlo-pianki, czyli duże, miękkie, kolorowe puzzle, z których można budować figury przestrzenne, np. kostkę lub pudełko, ale też można je wykorzystać jako mata przy innych zabawach.

Co jeszcze wyróżnia ten produkt? To przede wszystkich bardzo żywa i przyjazna dla dzieci grafika, która powstała na unikalnym materiale – Trefl, który jest bezpieczny i nie zawiera BPA, EVA, formamidu i ftalanów.

Zabawy takimi, puzzlo-piankami wspaniale stymulują zmysł wzroku i dotyku najmłodszych dzieci, a nieco starsze zachęca do zabaw w poszukiwanie, tym samym rozwijając spostrzegawczość oraz koncentrację uwagi. Uczą ponadto rozpoznawać kolory, kształty, budować figury przestrzenne, stymulując rozwój myślenia przestrzennego oraz wyobraźnię, a dodatkowo pobudzając do pracy motorykę małą i zdolności manipulacyjne.

Puzzlo-pianki oraz dołączone do nich instrukcje zabaw konsultowane były z terapeutami dziecięcymi, dzięki czemu rodzic ma pewność, że poprzez wspólną zabawę pozytywnie wpływa na rozwój dziecka.

W dołączonej instrukcji znajdziemy zabawy dla dzieci od 0+ do 4+, dzięki czemu mamy pewność, że produkt posłuży nam przez lata oraz będzie stanowił wspaniałe podłoże do wspólnej aktyności dla rodzeństwa.

W najnowszej serii znajdziemy puzzlo-pianki:

  • ZOO FUN,

  • CITY FUN,
  • FOREST FUN
  • FARMA FUN

Dodatko zestawy te są ze sobą komatybilne:

Puzzlopianka „City Fun” łączy się puzzlopianką „Zoo Fun” oraz puzzlopianka „Farma Fun” łączy się puzzlopianką „Forest Fun”, tworząc spójną graficznie, kolorową matę do zabawy o wymiarze 118 cm x118 cm.

więcej informacji na stronie: www.trefl.com