Reklama

Już niebawem uwielbiana przez dzieci bohaterka pojawi się na ekranach kinowych. W kolejnych filmach Barbie – bohaterka filmowa – przechodzi wyraźną ewolucję od perfekcyjnej księżniczki do coraz pewniejszej siebie, ale też popełniającej błędy przebojowej dziewczyny. Najnowszy film „Barbie: Gwiezdna przygoda” to niezwykła, futurystyczna opowieść, która  zabiera małych i dużych widzów na fantastyczne przygody. Akcja filmu toczy się w odległej galaktyce, pełnej fantastycznych roślin i niesamowitych stworzeń. Bohaterka tym razem wciela się w rolę kosmicznej księżniczki pochodzącej z planety Para-Den, na której mieszka z tatą i puchatym zwierzątkiem Popcornem. Spokojne życie naszej bohaterki zmienia się, gdy widmo starożytnej przepowiedni głoszącej wygaśnięcie gwiazd i pogrążenie się galaktyki w ciemnościach staje się realne. Aby zapobiec katastrofie i ocalić gwiazdy, król formuje elitarną drużynę.

Oficjalny zwiastun filmu:

 

 

Dla widzów nie lada niespodzianką jest także udział znanej polskiej aktorki i piosenkarki Barbary Kurdej-Szatan. Znana piosenkarka i aktorka wzięła udział w nagraniu piosenek do pełnometrażowego, nieziemskiego filmu „Barbie: Gwiezdna przygoda. Firma Mattel – światowy lider rynku zabawek – zaprosiła gwiazdę do nagrania piosenek do najnowszego animowanego filmu, w którym artystka wciela się wokalnie w rolę Barbie kosmicznej księżniczki i w, którym zaśpiewa 4 piosenki.  Basia Kurdej-Szatan związała się z marką Barbie, zostając ambasadorką filmu.

  Oto jedna z piosenek z filmu „Barbie-Gwiezdna Przygoda” w wykonaniu Barbary Kurdej-Szatan:

 

 

Barbie wciąż zachwyca i inspiruje dziewczynki na całym świecie. Przemawiając do dzieci z ekranu jako rockowa księżniczka, tajna agentka czy mistrzyni lewitującej deski, przekazuje ważne wartości, którymi warto kierować się w życiu – takie jak odwaga, wiara w przyjaźń i własne możliwości. „Barbie: Gwiezdna przygoda” to przepiękna, kosmiczna opowieść, która przenosi nas do dalekiej galaktyki w świat niezwykłych stworzeń, zapierających dech w piersiach nieziemskich widoków i emocjonujących przygód. Czy kosmicznej drużynie uda się ocalić gwiazdy? Dowiecie się już niebawem. Premiera filmu już 12 sierpnia.