Reklama

Wygoda

Fotelik samochody to jeden z najważniejszych elementów wyprawki. Warto go kupić i przetestować montaż jeszcze przed przyjściem na świat malucha. Wielu rodziców przyznaje, że robiło to w ostatniej chwili przed wyjściem ze szpitala – w pośpiechu i nerwach. Na szczęście produkty dostępne na rynku ułatwiają nam szybkie opanowanie techniki montażu. Przetestowaliśmy najnowszy fotelik marki Baby Jogger – City GO, który miał swoją premierę na początku tego roku. Posiada ułatwiającą życie młodym rodzicom bazę Isofix, więc wystarczy wpiąć go. A sprytny mechanizm pokazuje, czy zrobiliśmy to dobrze.

Fotelik jest lekki. Ma dołączony przeciwdeszczowy daszek z filtrem UV – ważny szczególnie o tej porze roku. Jeżeli chcemy mieć pewność, że dziecko już zasnęło, a wolimy się nie zatrzymywać, wystarczy spojrzeć przez otwory na górze budki. Wykonane z przezroczystego tworzywa, który można zasłonić materiałem w kolorze budki.

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Fotel spełnia unijne normy bezpieczeństwa (UE ECE R44.04). Ścianki boczne wypełnione pianką EPS absorbującą energię podczas zderzenia bocznego. Posiada również za 5-punktowe szelki z ochraniaczami, które gwarantują bezpieczeństwo dziecka.

 
Wiele funkcji

Fotelik i wózek to ważne elementy wyprawki. Ich zakup powinien być przemyślany i zgodny z naszymi potrzebami. Dużym atutem tego fotelika jest jego kompatybilność z innymi modelami Baby Jogger. Fotel można wpiąć do wygodnego miejskiego City mini GT, który ma wersję spacerową i gondolę dla najmniejszych niemowlaków. Ale współgra także z nagrodzonym przez naszych ekspertów wózkiem Baby Jogger Summit X3 do biegania i na dłuższe spacery – sprawdzonym wózkiem na każdą powierzchnię.

 

Pakowny

Jednym z największych atutów tej kolekcji jest ich system składania. Wystarczy pociągnąć za materiałowa rączkę na środku siedziska, a wózek w składa się na pół. Podobnie można zrobić z gondolami, które składają się jak harmonijka. Wszystkie elementy, zarówno wózek, jak i gondola można z powodzeniem zapakować do przeciętnej wielkości bagażnika sedana.

 

Gadżety

Do wózka można dokupić m.in.: śpiwór, pałąk – dodatkowe zabezpieczenie na spacery. Osłonkę przeciwsłoneczną – dla śpiocha, który nie lubi rażącego słońca i pogodową.