Reklama

Przytulanka – kameleon Charlie

Charlie posiada wbudowane w środku LEDy, które zmieniają kolory jak prawdziwy kameleon. Dziecięca wyobraźnia rozbłyśnie jak mieniący się tęczą kolorów i grający kojące dźwięki Kameleon Charlie.

Jeż – lampka Stay Asleep Buddies

Lampka Jeż to interaktywny, pluszowy przyjaciel, który uczy dziecko kiedy jest pora by spać oraz kiedy należy się obudzić. Delikatne melodie i blask światełka sprawią, że dziecko nauczy się odróżniać czas na zabawę od czasu na spanie. Dodatkowo, lampkę Jeż można bardzo łatwo zaprogramować na całonocne czuwanie lub na krótką drzemkę.

Bear Toffee - miś z bijącym sercem

Piękny, miły w dotyku miś, który przywodzi na myśl niezapomniane stare zabawki. Nowoczesne funkcje czynią go jeszcze wspanialszą przytulanką. Bicie serca matki - pomoże we wczesnym rozwoju dziecka. Miś Glow Cudles sprawi, że dziecko nie będzie czuło się samotne, podczas przebudzenia - jego przyjaciel zawsze będzie obok. Łagodne światełko lampki rozświetli mrok nocy.

Żółw podwodny – lampka

Magiczne, uspokajające światło i kojące dźwięki pomogą w zapadnięciu dziecka w błogi sen. Lampka wyświetla magiczny podwodny efekt świetlny z delikatnym ruchem fal oraz odtwarza kojące dźwięki.

więcej: marko-babay.pl