Reklama

Wybranie się na długi spacer z dwójką dzieci może dostarczyć problemów. Gdy młodsze dziecko zmęczone usiądzie w wózku starsze zacznie marudzić. Uniwersalna dostawka do wózka Buggy Board  Lascal   umożliwi komfortową jazdę jak na rydwanie rzymskim. Dostawka zapewni dziecku bezpieczną jazdę w tłumie i w ruchu miejskim. Pasuje do większości spacerówek i innych wózków. Najlepiej będą się na niej czuły dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat i ważących maksymalnie 20 kg.

Wymagania

Dostawka do wózka BuggyBoard
została przystosowana do mocowania na bocznych, pionowych rurkach spacerówek i na obramowaniach wózków o szerokości mieszczącej się w granicach 25-51 cm.

Elementy łączące zostały tak skonstruowane, aby pasowały do kwadratowych, owalnych lub okrągłych rurek stelażowych wózka.

Sprawdź dopasowanie dostawki do Twojego wózka .

Dystrybutor: Lascal

Jokertoys & Baby

Mam dwójkę dzieci, maluszka i 4-latka. Czasami trudno mi się z nimi uporać na spacerze, ponieważ młodsze jest zazdrosne o to, że on musi iść na pieszo a siostrzyczka jedzie wózeczkiem. Niesie go na rekach już niestety odpada ponieważ swoje waży i po 10 minutach spaceru nie mam ochoty na więcej. Zmęczona wracam do domu. Nakładka do wózka byłaby ciekawym rozwiązaniem. Spacery okazałyby się na pewno ciekawsze i mniej męczące i wszyscy bylibyśmy zadowoleni. Myślę, że pokochalibyśmy tą dostawkę do wózka.
kasiakowalska21