Reklama

 

Instax mini 70 występuje w trzech kolorach: „Canary Yellow”, „Island Blue” i „Moon White”, posiada funkcję automatycznej kontroli ekspozycji, która pozwala uchwycić zarówno główny fotografowany obiekt, jak i tło w naturalnych jasnych kolorach.
Instax mini 70 posiada wiele trybów fotografowania, które pozwalają cieszyć się od razu fotografią. Do robienia portretów można wykorzystać tryb  „Selfie”, który gwarantuje odpowiednią jasność i dostosowuje punkt ostrości do odległości fotografowania. 
Aparat ten wyróżnia się przede wszystkim małymi rozmiarami ma ok. 11 x 10 x 5 cm i jest bardzo prosty w obsłudze, dlatego idealnie nadaje się dla dzieci.
Pełna specyfikacja
Rozmiar filmu: 86×54 mm
Rozmiar zdjęcia: 62×46 mm
Obiektyw: Wysuwany, napędzany silnikiem,
Wizjer: Optyczny (Real image), 0,37×
Ustawianie ostrości: Ustawienie w 3 zakresach z zastosowaniem silnika; 1) od 0,3 m do 0,6 m, 2) od 0,6 do 3 m oraz 3) od 3 m do ∞ (tryb Makro: 0,3-0,6 m, tryb Normalny: 0,6-3 m, tryb Krajobraz: 3 m-∞)
Spust migawki: Zaprogramowany, elektroniczny spust migawki, czas naświetlania: 1/2-1/400 s
Kontrola ekspozycji: Automatyczna z blokadą zakresu (ISO 800): 5-15,5 LV
Kompensacja ekspozycji: (kontrola rozjaśniania/przyciemniania): ±2/3 EV
Lampa błyskowa: Wbudowana, automatyczna, elektroniczna lampa błyskowa; czas ładowania: 0,2-7 s (nowe baterie), wskaźnik ładowania (czerwone diody LED), tryb błysku dopełniającego, efektywny zakres błysku: 0,3-2,7 m
Wyświetlacz LCD: Licznik ekspozycji (liczba pozostałych zdjęć), kontrola rozjaśniania/przyciemniania, tryb błysku dopełniającego
Zasilanie: Dwie baterie litowo-jonowe CR2 / DL CR2, Pojemność: ok. 40 wkładów instax MINI po 10 szt. (w warunkach testowych Fujifilm)
Inne: Okienko podglądu filmu, lusterko „Selfie”, gniazdo statywu, samowyzwalacz
Wymiary i masa: 113,7 × 99,2 × 53,2 mm; 281 g (bez baterii, paska, filmu i obiektywu zbliżeniowego)Instax mini 70 występuje w trzech kolorach: „Canary Yellow”, „Island Blue” i „Moon White”, posiada funkcję automatycznej kontroli ekspozycji, która pozwala uchwycić zarówno główny fotografowany obiekt, jak i tło w naturalnych jasnych kolorach.
Instax mini 70 to rewolucja w robieniu zdjęćm, posiada on wiele trybów fotografowania, które pozwalają cieszyć się od razu fotografią. Do robienia portretów można wykorzystać tryb  „Selfie”, który gwarantuje odpowiednią jasność i dostosowuje punkt ostrości do odległości fotografowania. 
Instax mini 70 występuje w trzech kolorach:
 • „Canary Yellow”,
 • „Island Blue”
 • „Moon White”.
Posiada funkcję automatycznej kontroli ekspozycji, która pozwala uchwycić zarówno główny fotografowany obiekt, jak i tło w naturalnych jasnych kolorach.
Aparat ten wyróżnia się przede wszystkim małymi rozmiarami ma ok. 11 x 10 x 5 cm i jest bardzo prosty w obsłudze, dlatego idealnie nadaje się dla dzieci.
Pełna specyfikacja
 • Rozmiar filmu: 86×54 mm
 • Rozmiar zdjęcia: 62×46 mm
 • Obiektyw: Wysuwany, napędzany silnikiem,
 • Wizjer: Optyczny (Real image), 0,37×
 • Ustawianie ostrości: Ustawienie w 3 zakresach z zastosowaniem silnika; 1) od 0,3 m do 0,6 m, 2) od 0,6 do 3 m oraz 3) od 3 m do ∞ (tryb Makro: 0,3-0,6 m, tryb Normalny: 0,6-3 m, tryb Krajobraz: 3 m-∞)
 • Spust migawki: Zaprogramowany, elektroniczny spust migawki, czas naświetlania: 1/2-1/400 s
 • Kontrola ekspozycji: Automatyczna z blokadą zakresu (ISO 800): 5-15,5 LV
 • Kompensacja ekspozycji: (kontrola rozjaśniania/przyciemniania): ±2/3 EV
 • Lampa błyskowa: Wbudowana, automatyczna, elektroniczna lampa błyskowa; czas ładowania: 0,2-7 s (nowe baterie), wskaźnik ładowania (czerwone diody LED), tryb błysku dopełniającego, efektywny zakres błysku: 0,3-2,7 m
 • Wyświetlacz LCD: Licznik ekspozycji (liczba pozostałych zdjęć), kontrola rozjaśniania/przyciemniania, tryb błysku dopełniającego
 • Zasilanie: Dwie baterie litowo-jonowe CR2 / DL CR2, Pojemność: ok. 40 wkładów instax MINI po 10 szt. (w warunkach testowych Fujifilm)
 • Inne: Okienko podglądu filmu, lusterko „Selfie”, gniazdo statywu, samowyzwalacz

Wiięcej na: instax.pl