Reklama

Ta wyjątkowa hulajnoga Ski Scooter to przełom w poruszaniu się po ulicach, gwarantuje ona bezpieczną, ale również bardzo dynamiczną jazdę dla wszystkich fanów sportów wyczynowych, jak również tych bardziej ostrożnych.

Hulajnoga Ski Scooter od Smart-Trike pozwala jeździć po wielu terenach, a nawet wąskich zakrętach, dzięki unikalnemu systemowi sprężyn wielokierunkowych, które umożliwia pochylenie szerokokątnej kierownicy na boki, a także do przodu zapewniając bezpieczeństwo i kontrolę.

Dodatkowo opatentowane, gumowe  podstopnie można zablokować dla lepszej  stabilizacji w czasie jazdy, bądź mogą się obracać w celu zwiększenia kontroli przy wchodzeniu właśnie w ciasne i wąskie zakręty.

Ta 3-kołowa hulajnoga, to świetny środek codziennej lokomocji, a jednocześnie można na niej wykonywać różne ewolucje freestylowe. Wystarczy odchylać się na boki, ponieważ to urządzenie nie wymaga pedałowania, ani odpychania się tak, jak w przypadku zwykłej hulajnogi. Technologia dynamicznego ugięcia, odchylana rączka i opatentowane funkcje podstopnic pozwalają na swobodną jazdę na hulajnodze, zupełnie jak podczas jazdy na nartach, dając jednocześnie maksymalną kontrolę bez względu na to, jak szybko się jedzie.

Produkt bezpieczny dla dzieci, ponieważ dopasowuje się do naturalnych ruchów ciała, symetrycznie, dzięki czemu stymuluje rozwój motoryki dużej, koordynację, koncentrację uwagi, a także zwiększając tym samym poczucie pewności siebie.

Hulajnoga jest łatwa do złożenia i zajmuje mało miejsca po złożeniu. Jej szwajcarskie wzornictwo, przyciągnie uwagę każdej osoby.

Ski Scooter występuje w dwóch rozmiarach dla młodszych dzieci od 5 roku życia z ograniczeniem do 50 kg oraz dla starszych od 7 roku życia.

Cena: od 660 pln

Do kupienia: Marko-Baby.pl