Reklama

Świat matematyki czy  elektroniki nie był jeszcze taki prosty i zrozumiały, dzięki zastosowaniu systemu LittleBits każdy może poznać jego tajniki.

Zestawy składają się z podzespołów elektronicznych, które można bardzo  łatwo ze sobą łączyć, za pomocą magnesów, dzięki czemu dzieci wręcz w naturalny sposób tworzą  miniaturowe obwody elektryczne i elektroniczne.

Taka zabawa nie tylko wprowadza w świat elektryki i elektroniki, ale również świetnie rozwija kreatywność  czy logiczne i krytyczne myślenie. Dzieci mogą tworzyć tak naprawdę wszystko, co sobie wymyślą i to za pomocą prostych modułów oraz ogólnie dostępnych materiałów. Same mogą zmieniać swoje otoczenie, tworząc własną, kreatywną przestrzeń

źródło

 

LittleBits Zestaw Gizmos&Gadgets

cena : 1225 pln

Gizmos&Gadgets to zestaw, który składa się z 15 elektronicznych bloków, dzięki którym dzieci mogą budować i pobudzać swoją wyobraźnię tworząc różnego rodzaju wynalazki.

Dzięki Littlebits każde dziecko być autorem wynalazków przyszłości. Te łatwe w użyciu bity pobudzają do nie tylko do kreatywnego myślenia czy umiejętności projektowania i krytycznego myślenia, one dają dzieciom możliwości, których nie dadzą im inne zabawki, inspirują do działania, do zmieniania na lepsze, a także dodają pewności siebie majsterkowiczom w każdym wieku i każdej płci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie wymaga żadnego okablowania, lutowania czy programowania, wystarczy zacząć się bawić. 

Zestaw Gizmos&Gadgets to skrzynią wynalazków, które wymyśla i tworzy dziecko, a w niej znajdziemy 15 elektronicznych bloków, szczegółowe instrukcje z 12 projektami silniki, koła, światła, przełączniki, serwomechanizmy, brzęczyki, a nawet piloty do zdalnego sterowania, dzięki którym dzieci mogą dodawać super mocy zwykłym przedmiotom znajdującym się w ich otoczeniu.

Szczegóły produktu:

wymiary: 30,98 cm x 19,05 x 7,62

Waga: 0,9 kg

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 8 lat.

LittleBits Zestaw podstawowy

cena: 590 pln

Zestaw podstawowy stanowi początek przygody jaką gwarantują produkty LittleBits.

Dzięki takiej twórczej zabawie dzieci rozwijają logiczne myślenie, kreatywność, umiejętność podejmowania decyzji, niezależnie od tego czy wcześniej miały doświadczenie z elektroniką. Również dorośli wspólnie ze swoimi pociechami, mogą razem uczyć się i odkrywać tajniki technologii, inżynierii oraz matematyki (STEM).

Bity łączą się ze sobą za pomocą magnesów, więc bardzo łatwo można skonstruować swoją pierwszą maszynę. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw zawiera 10 bitów oraz instrukcję "krok po kroku", za pomocą której można skonstruować 8 łatwych projektów, a jeszcze więcej przykładów znajduje się w Internecie.

Niezależnie od tego czy budujesz z instrukcji czy tworzysz sam, wciąż się rozwijasz, ulepszasz swoje eksperymenty, tym samym kreujesz lepszą przyszłość i dajesz inspiracje innym.

Szczegóły produktu:

Wymiary: 30,98x 3,81 x 9,90 cm

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 8 lat.

LittleBits Zestaw Premium

cena: 850 pln

Zestaw Premium jest bardziej innowacyjny od zestawu podstawowego,  zawiera aż  14 bitów, co pozwala budować bardziej spektakularne wynalazki, a to wszystko dzięki dodatkowym modułom niedostępnym w innych zestawach:  wentylator, czujnik ciśnienia oraz silniczek wibracyjny serwomechanizm, oraz silniczek wibracyjny, świetny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W zestawie znajdziemy również instrukcja "krok po kroku", z 10-cioma projektami i setkami projektów online, co daje ponad 600 000 możliwych kombinacji, by odrywać i tworzyć nową rzeczywistość.

Zestaw rozwija kreatywność i umożliwia odkrycie wynalazku wg pomysłu małego czy większego naukowca.

Zestaw kompatybilny z innymi modułami i zestawami LittleBits

Szczegóły produktu:

Wymiary: 30,98 x  9,90 x 7,11 cm,

waga: 0,49 kg

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 8 lat

LittleBits Zestaw internetowy CloudBit

Cena: 590 pln

Ten wyjątkowy zestaw zawiera elementy potrzebne do stworzenia połączenia internetowego poza skrzynką. Wystarczy wszystko połączyć ze sobą i cała twoja biblioteka LittleBits może przesyłać dane do interntu i z powrotem.

Ten rewelacyjny zestaw internetowy LittleBits to ciągle rozwijająca się biblioteka elektronicznych modułów, które łączą się za pomocą magnesów. Dla ułatwienia moduły mają różne kolory które określają ich rolę: niebieski do zasilania,

  • różowy jako wejście,
  • pomarańczowy jako przewód,
  • zielony jako wyjście.

Wystarczy kilka sekund by stworzyć elektroniczny obwód i to wszystko podczas świetnej zabawy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W zestawie znajduje się 6 modułów niezbędnych do stworzenia solidnej karty sieciowej: cloudbit, USB, długie ledy, serwo, dźwięk, cyngiel, przycisk.

Ponadto zestaw zawiera akcesoria: zasilacz na ścianę (na USB), 2 płyty montażowe, kabel usb o długości 1,5m (podłącza zasilanie USB do komputera),a to wszystko zapakowane w płócienną torbę.

Wymiary: 17,78 x 7,62 x 24,38 cm

Waga: 0,31 kg

Sugerowany wiek: 14+

Zestaw kompatybilny z innymi modułami i zestawami LittleBits

LittleBits Zestaw Kodowanie Arduino

cena: 510 pln

 Wyjątkowy program stworzony specjalnie do kodowania. Wystarczy odpowiednie moduły podłączyć do komputera i gotowe, teraz tylko zbuduj swój kod.  W zestawie znajduje się instrukcja jak stworzyć taki kod, to nic trudnego, do tego zostało również przygotowanie specjalne oprogramowanie Arduino, które ułatwi Ci to zadanie. Teraz możesz tworzyć niesamowite rzeczy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wymairy: 17,78 x 6,35 x 12,70 cm

Waga 0,37 kg

Wiek:  od 14 lat

LittleBits Zestaw Syntezator

Cena: 900 pln

Zestaw Syntezator littleBits to niesamowity i łatwy w użyciu, modułowy syntezator, który uwolni w dzieciach wewnętrznego muzyka. Zestaw powstawał w partnerstwie z firmą Korg, dzięki czemu zarówno amatorzy , jak i  profesjonalni muzycy łatwo mogą odkrywać najważniejsze instrumenty syntezatorowe i tworzyć swoje kompozycje.

Zalecany wiek: 8+

LittleBits Zestaw Studencki

cena: 1550 pln

Zestaw przeznaczony dla większej liczby dzieci, świetny do wykorzystania w czasie zajęć w szkole,

Zawiera moduły bitów oraz instrukcje do stworzenia łatwych obwodów, które można połączysz z różnymi materiałami i tworzyć wspólnie niesamowite wynalazki.

Świetne dla Zestaw zawiera 1 zestaw podstawowy, 1 zestaw premium, 2 dodatkowe moduły siły,2 instrukcje szybkiego startu zawierające pomysły na obwody i wynalazki.

Jeden zestaw przeznaczony jest dla 4 dzieci pracujących osobno lub 8 pracujących w parach..

 

Produkt przeznaczony dla dzieci 8+

Produkty do kupienia : KreatywneMaluchy.pl