Reklama

Dzięki swojej designerskiej, a zarazem prostej konstrukcji, drabinka Lil’Monkey pozwala dzieciom ćwiczyć i opanowywać ważne umiejętności, jednocześnie zapewniając świetna zabawę.

Każde dziecko lubi wspinać się, zwisać, huśtać, a dzięki drabince Lil’Monkey będzie mogło tak bawić się godzinami.  

Wspinając się maluch ćwiczy planowanie i organizację ruchu swego ciała, a co najważniejsze doskonali koordynację ruchową. Dodatkowo nabywa również nowe umiejętności strategicznego myślenia, bo przecież musi zaplanować gdzie postawi prawą czy lewą nogę, także naprzemienne ruchy rączek i nóżek doskonale stymulują do współdziałania obie półkule mózgowe.

Poza czysto motorycznymi zdolnościami, dzieci uczą się współdziałać w grupie, rozwijają zdolności społeczne, przełamują lęk, pokonują swoje ograniczenia, dzięki czemu wzmacniają swoje poczucie własnej wartości.

Drabinkę można rozłożyć zarówno w domu, jak i ogrodzie, co było celem konstruktorów zabawki, by właśnie była optymalnej wielkości.

Dodatkowo za pomocą koca można z niej zbudować namiot, gdzie maluszki będą mogły odpocząć, bądź schować się przed innymi uczestnikami zabawy.

Belki i łączniki drabinki wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które jest bardzo elastyczne a co za tym idzie zapewnia bezpieczeństwo w czasie zabawy dzieci. Zabawka jest stabilna i mogą z niej korzystać nawet rodzice.  

Drabinka jest również odporna na warunki atmosferyczne oraz łatwo można ją przenosić z jednego miejsca w drugie nawet po rozłożeniu.

Do zabawki została stworzona bezpłatna aplikacja, która wykrywa lokalizację bawiącego się na niej dziecka. Kiedy maluch wspina się czy doskonal inne umiejętności ruchowe, aplikacja przenosi go do wirtualnego świata, gdzie odkrywa skarby, zbiera punkty za zadania ukończonew jak najkrótszym czasie. Dzięki tej aplikacji dzieci mają również możliwość poznania tajników zdrowego odżywiania.

Lil 'Monkey Dome Climber, jest zwycięzcą konkursu "Najlepsza Zabawka Outdoor" na rok 2015 w kategorii "Right Start Awards" w Wielkiej Brytanii.

Więcej: www.lilmonkey.pl