Reklama

Pracownia NunuNu powstała z miłości rodziców do dziecka. Sama nazwa jest odzwierciedleniem, najpiękniejszego tworu jakim jest rodzina „Nu” – Mama, „nu” – dziecko, „Nu” – Tata.

To piękne uczucie rodziców, przerodziło się w rodzinną pasję, pasję do  wyjątkowych rzeczy. Tu właśnie powstają ręcznie szyte, oryginalne przedmioty dziecięcego świata między innymi: kołderki, poduchomaterace, poduszki oraz namioty-tipi, które wypełniają magią i urokiem każde wnętrze.

Zwłaszcza magiczne Tipi, o których marzy nie jedno dziecko, ale też rodzić, który dzięki nim, może przenieść się do czasów dzieciństwa. Namioty są wykonane, z wysokiej jakości, trwałych i przyjemnych w dotyku, a co najważniejsze bezpiecznych tkanin głównie pochodzących z Francji.

Wyposażone zostały wyjątkowo miękka mate podłogowa, która zapewnia dzieciom ciepło w czasie zabawy, przewiewne okienko z roletką oraz dekoracyjny sznur z pomponem zdobiący całość.  Niektóre namioty posiadają również dodatkowo kieszonki, na skarby małych odkrywców.

Kolorystyka prosta i stonowana, która idealnie sprawdza się w pokojach maluszków, stwarzając niepowtarzalny urok i magiczne miejsce do zabawy. Każde dziecko marzy o własnej kryjówce, indiańskim tipi czy wyjątkowym miejscu tylko dla niego, i właśnie NunuNu spełnia te marzenia, gwarantując wspaniałą zabawę, pełna niesamowitych przygód oraz wrażeń. 

Strona internetowa: www.nununu.pl