Reklama

Uspokajająca poduszka na kolana (mała)

Czerwony pluszowy piesek, przeznaczony do układania na kolanach dziecka, to sprawdzony sposób na zwiększenie koncentracji i poprawę skupienia. Została zaprojektowana specjalnie z myślą o maluchach, które nie mogą usiedzieć w miejscu, łatwo rozpraszają się pod wpływem bodźców zewnętrznych.

Ułożenie na kolanach dziecka przyjemnego obciążenia w postaci miękkiej zabawki sprawi, że zwiększy się jego propriocepcja oraz świadomość pozycji ciała. Podobnie jak w przypadku nakładki obciążającej na ramiona, tak i w przypadku poduszki na kolana, przetwarzanie sensoryczne ulegnie poprawie. Dodatkowo pluszowy piesek wpływa do poczucie bezpieczeństwa, zmniejszenie stresu, uspokojenie. 

Uspokajająca poduszka na kolana (duża)

Większa wersja poduszki uspokajającej w kształcie pluszowego, czerwonego pieska, ma analogiczne zadania do mniejszej zabawki. Ułożenie jej na kolanach dziecka poprawia koncentrację, uspokaja, zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

Poduszki i nakładki obciążające w kształtach przyjaznych dzieciom zaprojektowane zostały dla maluchów, które mają problemy z długotrwałym skupieniem uwagi i usiedzeniem w miejscu. 

Gdzie kupić

marko-baby.pl od: 149,00
marko-baby.pl od: 189,00