Reklama

Superfarmer to polski hit eksportowy w dziedzinie gier planszowych! Hodując sympatyczne zwierzątka, dziecko uczy się liczyć i planować, a przede wszystkim ma świetną okazję do wspólnej zabaw w gronie najbliższych!

Dziś Granna sprzedaje Superfamera do ponad 28 krajów na całym świecie w oryginalnych wersjach językowych. A jak to się wszystko zaczęło? W 1943 roku wybitny polski matematyk profesor Karol Borsuk stracił pracę z powodu zamknięcia Uniwersytetu Warszawskiego przez Niemców. Aby ratować rodzinny budżet, wymyśla grę. Gra była wykonywana ręcznie przez żonę profesora. Ilustracje rysowała znajoma Borsuków. Gra zyskała wielką popularność - najpierw wśród przyjaciół rodziny, a potem w coraz szerszych kręgach osób znajomych i nieznajomych. W domu państwa Borsuków rozdzwonił się telefon, a w słuchawce co i rusz można było usłyszeć pytanie: Czy to hodowla zwierzątek? Po potwierdzeniu następowało zamówienie i gry trafiały do sklepu. Gra bawiła nie tylko dzieci, wciągała także dorosłych, pomagając im przetrwać smutne okupacyjne wieczory.

Jak grać? Jesteś farmerem, hodujesz zwierzęta. Twoje stado wciąż rośnie. Ale musisz uważać! W okolicy grasują lis i wilk. Twoje zwierzęta mogą stać się dla nich cennym łupem... Rzucaj kostkami, zbieraj zwierzęta i zostań Superfarmerem. Graz znakomicie uczy liczyć, planować i logicznie myśleć.

więcej: www.granna.pl

Gdzie kupić

empik.com od: 39,00