Reklama

Zabawki Ludus to zestawy pozwalające na tworzenie przestrzennych konstrukcji o różnym stopniu trudności, dostosowanym do wieku dziecka. Każdy zestaw zawiera lekkie, łatwe do łączenia elementy. Produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz ciekawym wzornictwem.

Zabawki Ludus to produkty włoskiej firmy M.Moi Srl. Firma powstała w 1965 roku i do tej pory produkuje i sprzedaje swoje produkty na całym świecie, spełniając kryteria najwyższych norm jakości. Wszystkie produkty marki Ludus produkowane są w fabryce w Mediolanie. Od ponad trzech pokoleń właściciele fabryki pozostają wierni technologii, która dba o zachowanie najwyższych norm bezpieczeństwa. Wszystkie produkty są wytwarzane z poszanowaniem środowiska naturalnego. Materiały, z których powstają poszczególne wyroby, to produkty wytwarzane z masy biodegradowalnej, dzięki czemu są to zabawki przyjazne środowisku. Zabawki Ludus to zabawki dydaktyczne, które wspomagają harmonijny rozwój różnych umiejętności u dziecka. Poszczególne elementy zachęcają do tworzenia, budowania konstrukcji z różnych elementów. Dzięki oryginalnym pomysłom, twórcom marki udało się stworzyć ciekawą koncepcję zabawek, które stymulują rozwój, pobudzają wyobraźnię i wspierają rozwój małej motoryki u dzieci.

Opakowania produktów wykonano z tektury, pudełko z poręcznym sznureczkiem zawiera książeczkę z inspiracjami dla dziecka. Marka Ludus powstała z myślą o dzieciach, pamiętając, że mądre i ciekawa zabawki z zasady mają rozwijać i uczyć, nie zapominając przy tym o tym, co dla dzieci najważniejsze – czyli o dobrej zabawie!

więcej: www.mokopico.pl

Gdzie kupić

e-mokopico.pl od: 59,99