Reklama

Klocki Plus-Plus to oryginalne duńskie klocki, dające mnóstwo możliwości kreatywnej zabawy. Prosty kształt dwóch połączonych plusów pozwala na nieograniczone możliwości konstruowania. Klocki pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność.

Klocki Plus-Plus występują w dwóch rozmiarach: Mini - 20mm i Midi 50mm. Klocki Mini są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, ale też dla starszych wielbicieli klocków. Specjalnie dla najmłodszych dzieci od 1 roku życia stworzono klocki Plus-Plus w wersji Midi - 50 mm. Większe elementy zostały tak zaprojektowane, aby ułatwić zabawę małym rączkom.

Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Występują w trzech zestawach kolorystycznych: podstawowym, neonowym oraz pastelowym. Można łączyć je z innymi zestawami. Znajdują się w opakowaniach z instrukcjami, które pozwalają na zbudowanie konkretnych modeli pokazanych na pudełku. Klocki są dostępne również w zestawach do kreatywnego budowania, do opakowania dołączone zostały książeczki z inspiracjami. Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Produkowane w fabryce pod Kopenhagą klocki to produkt wykonany z najwyższą starannością, uwzględniający najwyższe standardy bezpieczeństwa - niezawierający szkodliwych ftalanów oraz PVC. Klocki Plus-Plus to prosty kształt i nieskończone możliwości zabawy! Wszystko zależy jedynie od dziecięcej wyobraźni.

Gdzie kupić

e-mokopico.pl od: 49