Reklama

Zabawki Ludus to doskonałe produkty dydaktyczne, które poprzez zabawę dbają o prawidłowy rozwój naszych dzieci, stymulując ich wyobraźnię, motorykę małą, myślenie logiczne, przestrzenne oraz kreatywność. 

Dla najmłodszych dzieci bo już dla 2-latków przygotowała szereg rozwijających zabawek i klocków, dzięki którym maluszki przez zabawę nabywają nowych umiejętności i rozwijają te, które nabyły wcześniej.

Funny Flo

To zestaw kolorowych klocków, które posiadają nacięcia, dzięki czemu maluch może z nich tworzyć budowle 3D o dowolnej długości i kolorystyce. Klocki są bardzo lekkie i łatwe do łączenia, dzięki czemu dziecko poprzez zabawę, ćwiczy motorykę małą, rozwija myślenie logiczne oraz przestrzenne.

Wymiar opakowania (cm): 17x17cm - 0,32 kg 

Wally

Zestaw konstrukcyjny Wally składa się z :

  • 15 sztuk dużych (7cm x 7cm),
  • bardzo lekkich klocków w kształcie litery H o
  • 5 sześciennych klocków (3,5cm x 3,5cm)

Wszystkie te elementy dają możliwość tworzenia przestrzennych budowli maluszkom już od 2 roku życia, dzięki czemu rozwijają zdolności manualne, myślenie przestrzenne, logiczne oraz wyobraźnię.

Wymiar opakowania (cm): 17x17cm - 0,3 kg 

Spinny

Zabawka, która swoim kształtem przypomina jajko, służy do rozwijania zdolności manualnych i przestrzennych dzieci, poprzez  nakręcanie poszczególnych elementów na specjalny drążek. Maluch może budować z niej różne konstrukcje w zależności od kolejności nakręcania poszczególnych elementów.

Do zestawu załączona jest książeczka z inspiracjami. 

Wymiar opakowania (cm): 10x10cm - 0,16 kg 

Bruco bug, Titus, Octopus

Te wspaniałe zestawy zwierzaczków powalają dzieciom ćwiczyć motorykę małą, ponieważ  poszczególnych elementów dziecko składa 'robaczka, żółwia czy ośmornicę' dowolnej Po złożeniu można poruszać i obracać zwierzątkiem w różne strony tworząc ciekawe konstrukcje.

Wymiar opakowania (cm): 17x17cm - 0,38 kg