Reklama

Ta bardzo nowoczesna, sterowana za pomocą gestów zabawka może stać się prawdziwym przyjacielem Waszych dzieci.  Potrafi jeździć, balansować, tańczyć na dwóch zamontowanych kółkach i to w trybie automatycznym, jak i pod naszą kontrolą.

Wyposażony został w wiele czujników, dzięki czemu można nim sterować za pomocą gestów – ruch ręki do przodu nakazuje jazdę w wskazanym kierunku. Można również ustawić pracę robota w trybie podążania, wówczas będzie on jeźdił  za dzieckiem lub tryb automatyczny, kiedy MIP będzie samodzielnie poruszał się po pokoju, pokonując napotkane przeszkody.

Można nauczyć go wielu komend, jednak nie przesadź z surowością, bo robot może się zmienić w małego łobuza, jeśli będziesz dla niego miły, na pewno zawiążecie przyjaźń na długie lata.

Robotem można sterować również za pomocą smartfona wyposażonego w systemem iOS lub Android, dzięki specjalnie stworzonej aplikacji, można rysować ścieżki, po których robot MIP będzie się poruszał, bądź puszczać muzykę, do której będzie tańczył.

Ale to nie koniec jego możliwości. Kiedy będziesz bardzo zmęczony, na dołączonej tacy może Ci przywieźć przedmioty np.: puszkę z napojem, nie przekraczające jego wagi.

Do jednego urządzenia można połączyć do 6 robotów MIP

Występują w kolorystyce białej lub czarnej.

Wymiary: 19x9cm

Dla dzieci od 8 roku życia.