Reklama

Nauka czytania i pisania, nie jest wcale taka łatwa jak się wydaje. Jeszcze pewnie wielu rodziców pamieta z dzieciństwa, te mozolne pisanie liter, czy potarzanie tych samych wyrazów. 

Jednak autorka tej pozycji pokazuje, że zabawę w czytanie i pisanie można zacząć już w okresie niemowlęctwa, a maluchy łatwiej i szybciej opanują te trudne umiejętności. 

W ksiażce znajdziemy wiele ciekawych zabaw i ćwiczeń, które są odpowiednio dostosowane do wieku dziecka, poczynając już od narodzin. Pokazuje szereg prostych przykładów, które każdy rodzic wykorzystać w domu i nie musi do tego posiadać odpowiednich kompetencji. 

Ksiąźka została podzielona na rodziały pod względem wieku dziecka:

  • niemowlęta i małe dzieci 0-25 lat
  • dzieci w wieku przedszkolnym 2,5 - 4 lata'
  • okres nauki czytania  4 -7 lat
  • mali czytelnicy 7 -11 lat

Razwiera również jeden rozdział z praktycznymi informacjami dla rodziców, jak np: tabele rozwojowe, wzory liter pisanych czy zasady piswni polskiej, co może być nam również bardzo przydatne już w okresie szkolnym naszych dzieci. 

A wszystko ciekawie i przejrzyście wydane. Idealna propozycja dla rodziców, którzy chcą zacząć ze swoimi maluchami naukę czytania i pisania, jak również cenne źródło inspiracji zabaw i ćwiczeń dla dzieci w domu. 

 

Gdzie kupić

Publicat od: 24,90