Reklama

Dawno, dawno temu jedynymi zabawkami dla dzieci przedstawiającymi zwierzęta były zwierzęta z gospodarstwa i domowe. Dlatego pewnego dnia pan Rampeau, który tworzył zabawki z gumy drzewa Hevea, wpadł na pomysł zaprojektowania żyrafy. Egzotyczne zwierzę miało być wyjątkowe, a jego wielkość i kształt idealna dla małej dziecięcej rączki.

Żyrafa Sophie, wygląda dokładnie tak samo dziś, jak w dniu kiedy weszła do produkcji w czwartek 25 maja w dzień św. Zofii – stąd wzięło się jej imię.

To był natychmiastowy sukces. Młodzi rodzice rozpoznali, że Żyrafa to must have dla ich dziecka ... Kiedy pojawiają się pierwsze oznaki ząbkowania Sophie koi ból, a dzieci przestają płakać! Sława Żyrafy Sophie rozchodziła się pocztą pantoflową i każdego dnia była coraz większa i większa. Od tamtych dawnych dni, z pokolenia na pokolenie małe dziecięce rączki cieszą się każdą chwilą spędzoną z Żyrafą Sophie.

Od ponad 50 lat Sophie produkowana jest w ten sam tradycyjny sposób. Dzieci i rodzice wprost ją uwielbiają. Jest uosobieniem zabawki do wczesnej nauki, niezbędnej każdemu dziecku.

Dzisiaj Żyrafa Sophie to nie tylko zabawka. Dzięki marce naklejek na ścianę wielokrotnego użytku RoomMates możesz ozdobić pokój dziecka naklejkami z tą uroczą Żyrafką. Uśmiechnięta Sophie otoczona jest najlepszymi przyjaciółmi i słodkimi motylami. Aplikacja naklejek jest bardzo prosta i zajmuje zaledwie kilka chwil. Wystarczy odkleić aplikację z arkusza i nałożyć na dowolną gładką i czystą powierzchnię (m.in. ściany, meble, okna). Można je z łatwością nieustannie przenosić i umieszczać w nowych miejscach bez pozostawiania jakichkolwiek śladów.

W zaledwie kilka chwil ozdobisz dziecięcy pokój Żyrafą Sophie, wnosząc do niego dużo ciepła, spokoju i miłości.

Gdzie kupić

RoomMates od: 99

Zobacz inne pomysły na prezent: