Reklama

Marzyłeś jako dziecko by latać helikopter lub razem z własnym maluchem zasiąść za sterem i polecieć tam gdzie wyobraźnia Was tylko poniesie? Z puzzlami Immagicart to możliwe! Zbuduj swój samolot i bierz udział w wyścigach, lataj na niebezpieczne akcje, lub podróżuj tam gdzie tylko chcesz.

Zestaw helikopter sprawi, że każde dziecko będzie mogło poczuć się jak prawdziwy pilot, a dodatkowo poprzez zabawę będzie rozwijać swoją wyobraźnię, kreatywność, zdolności manualne czy językowe. Dziecko ma również możlwiość decydowania czyli uczy się piodejmować decyzje, czy najpierw chce złożyć zabawkę i później ją pokolorować czy odwrotnie. I tutaj również całkowita dowolonośc, ponieważ maszynę można pomalować przy użyciu znajdujących się w opakowaniu flamastów, albo dowolnie za pomocą domowych farb czykredek. 

Aby zbudować model należy:
  • wyjąć gotowe elementy z form
  • ułożyć części z numerami według instrukcji
  • kiedy mamy gotowy wóz, należy umieścić w nim pilota oraz śmigło

Kolejnym krokiem jest pokolorowanie helikoptera, przy użyciu mazaków, które znajdują się w zestawie lub innymi kredkami czy farbami.

 Złożony model jest stabilny, bezpieczny i bardzo trwały, a do jego złożenie potrzebujesz nożyczek ani kleju, ponieważ elementy tak są wyprofilowane, iż idealnie pasują do siebie, a ruchome części łaczy się przy  użyciu plastikowych elementów.

Zabawka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 4-6 lat.

Opakowanie zawiera:

  • elementy potrzebne do zbudowania modelu
  • 3 flamastry
  • elementy łączące
  • instrukcję

 

Helikopter, puzzle przestrzenne 3D z papieru.
Marzyłeś jako dziecko by latać helikopter lub razem z włanym maluchem zasiąść za sterem i polecieć tam gdzie wyobraźnia Was tylko poniesie? Z puzzlami Immagicart to możliwe! zbuduj swój samolot i bierz udział w wyścigach, lataj na niebezpieczne akcje, lub podróżuj tam gdzie tyclko chcesz
Zestaw helikopter sprawi, że każde dziecko będzie mogło poczuć się jak prawdziwy pilot. 
Aby zbudować model należy
- wyjąć gotowe elementy z form
- ułożyć części z numerami według instrukcji
- kiedy mamy gotowy wóz, należy umieścić w nim strażaka oraz drabinę, koła i gotowe.
Kolejnym krokiem jest pokolorowanie helikoptera, przy użyciu mazaków, które znajdują się w zestawie lub innymi kredkami czy farbami.
 Złożony model jest stabilny, bezpieczny i trwały, a do jego złożenie potrzebujesz nożyczek ani kleju
Zabawka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 4-6 lat.
Opakowanie zawiera:
- elementy potrzebne do zbudowania modelu
- 3 flamastry
- elementy łączące
- instrukcję
Dzięki takim puzzlom dzieci rozwijają zdolności manualne, konstrukcyjne, kreatywność, wyobraźnię przestrzenną, logiczne myślenie oraz cierpliwość. A maluch może być zarazem konstruktorem oraz artystą upiększającym swoje dzieło.

Gdzie kupić

Naukowa Zabawa.pl od: 51,37