Reklama

Ozdób pokój dziecka przepięknymi naklejkami RoomMates, które pomogą Ci zmienić go w bajkowy świat. Bohaterowie z ulubionych bajek, takich jak: Jej wysokość Zosia, Ciekawski George, Minnie, Daisy, Myszka Mickey, Potwory i Spółka, Auta, Samoloty będą znakomitymi kompanami w zabawie. Możesz przenieść się z dzieckiem do niezwykle popularnej ostatnio Krainy lodu, albo w świat bohaterów ze starszych bajek, np. Król lew, Gdzie jest Nemo, Toy Story czy Mała Syrenka. Chłopców zachwycą wzory przedstawiające Avengersów i Spidermana, a fanów gier wideo Mario Galaxy.

Dzieci kochają bohaterów z bajek. Wielką frajdę sprawia im wchodzenie w rolę ulubionej postaci, np. Elzy z Krainy lodu, Zygzaka z Aut czy Simby z Króla Lwa. Dzięki zabawom w naśladowanie dzieci uczą się prawidłowych zachowań społecznych, usamodzielniają się, rozwijają swoją wyobraźnię, a także rozwijają się emocjonalnie i ruchowo. Zabawy inspirowane bajkami są świetną rozrywką zarówno w pojedynkę, jak i w grupie. Dzieci mogą sobie wyobrażać, opowiadać i odgrywać różne wymarzone sytuacje. Ulubiony bohater może im w ten sposób towarzyszyć również poza bajką, w codziennym życiu.

Dzięki możliwości wielokrotnego naklejania dzieci mogą samodzielnie tworzyć coraz to nowe historie i przeżywać kolejne przygody z ulubioną postacią. Wszystkie naklejki RoomMates możemy z łatwością usunąć. Zatem, kiedy dziecko zainteresuje się innym bohaterem, może po prostu odkleić naklejkę, nałożyć na arkusz do przechowania, a na powstałym miejscu nakleić aktualnie królującą w jego sercu postać. Samodzielne naklejanie i tworzenie bajkowej scenerii w pokoju to dla dziecka niezwykła przygoda i świetna zabawa. Nie wyrzucajmy starszych naklejek. Możemy je podarować zaprzyjaźnionemu dziecku lub młodszemu rodzeństwu. Naklejki z ulubionymi bohaterami przemienią zwykły pokój w zaczarowany świat, w którym dzieci będą czuły się jak… w bajce.

 

Gdzie kupić

RoomMates od: 99