Reklama

Nowy przyjaciel Twojego Malucha - w domu, na spacerze, w podróży. Żyrafka G-Car to innowacyjna zawieszka Benbat, która posiada 4 długie "nóżki"  do których możemy przyczepić, zabawkę, smoczek czy kocyk Przytulankę. Żyrafka posiada otwierany na suwak brzuszek, dzięki czemu zyskujemy kolejny schowek na potrzebne przedmioty. Sama w sobie będzie świetnym przyjacielem, ze swoim słodkim pyszczkiem, odstającymi zielonymi uszkami oraz lusterkiem zajmującym uwagę Malucha.

 Zalety żyrafki:

  •  możliwość zamontowania do fotelika samochodowego lub  dzięki klasycznemu uchwytowi samochodowemu,
  • cztery różne zaczepy na zabawki, przytwierdzone do nóżek Zyrafki, nie pozwolą na zgubienie smoczka, zabawki czy przytulanki w trakcie podróży,
  • kieszonka w brzuszku żyrafki jako dodatkowy schowek na smoczek czy zabawkę,

 Wymiary:

  •  Długość całej zabawki z uwzględnieniem wstążki ok 63 cm
  • Długość nóżek żyrafki ok 16 cm
  • Długość wstążki ok 25 cm  (możliwość regulacji i skrócenia wstążki)

 Główne 3 cechy charakteryzujące markę BenBat to świeżość, zabawa oraz funkcjonalność. Świeżość dlatego, że produkty te są bardzo innowacyjne i oryginalne. Funkcjonalność dlatego, że gama produktów tej marki została stworzona dla całej rodziny do użytku w każdym miejscu - w domu, w samochodzie czy po prostu na dworze. Każdy produkt oprócz swej funkcjonalności jest tak wspaniale zaprojektowany, że staje się przyjacielem do zabawy Dziecka.

Dystrybutor: Blue Ocean Sp. z o. o.

Gdzie kupić

babymama.pl od: 79