Reklama

Miś z szumiącym sercem Whisbear– Szumiący Miś w bezpieczny i przyjemny dla dziecka sposób koi kolkowy płacz, emitując dźwięk przypominający szum, znany dzieciom z brzucha mamy. Swoją jednostajnością i barwą przypomina szum suszarki. Dźwięk ten jest zamknięty w sercu misia, w urządzeniu, które po włączeniu emituje specjalnie dobrany szum. W odróżnieniu od dźwięku suszarki, jest on pozbawiony wysokich tonów, bardziej zrównoważony i głębszy.

Whisbear może towarzyszyć dziecku i mamie wszędzie - na spacerze, podczas wizyt, a nocą – tuż przy łóżeczku, może strzec jego bezpiecznego snu.

Whisbear to także wyjątkowa przytulanka, której projekt zainspirowany jest dziecięcymi rysunkami. Głowa i cztery nogi, czyli Głowomiś. Dzięki takim cechom jak szeleszczące, długie, łatwe do chwytania kończyny, kolorowe, stymulujące sensorycznie materiały, miękki welur i radosna mordka stymulują rozwój dziecka. Dzięki bezpiecznie wszytym w łapki misia magnesom z łatwością można go zaczepić na łóżeczku czy wózku. Każdy miś pakowany jest w elegancki, welurowy woreczek, dzięki któremu Whisbear długo może pozostać czysty i zabezpieczony od uszkodzeń.
Made in Poland
Whisbear został w całości zaprojektowany i wykonany w Polsce. Za projekt odpowiada studentka warszawskiej ASP, Maria Czapska, a misie szyte są w niewielkiej szwalni na południu Polski. Szumiące serca Whisbear również tworzą polscy wykonawcy.

Producent: Whisbear