Reklama

Amelka Gadułka ma aż 30 interaktywnych funkcji. Uwielbia mówić, wystarczy dotknąć ucha, oka, ust, rączek, brzuszka bądź stopek a Gadułka odpowie coś zabawnego. Uwielbia być przytulana, ale również bardzo lubi lizaki.  Amelka Córeczka potrzebuje dużo troski, dzięki temu uczy opieki  nad dzieckiem. 

 Amelka Bobasek ma łaskotki, robi minki, śmieje się i mówi. Lubi łaskotki, więc gdy połaskoczesz ją po brzuszku radośnie się roześmieje. Uwielbia bawić się w „A ku ku !” Wystarczy, że zasłonisz jej oczka a Amelka chętnie się z Tobą pobawi. Po obiadku lubi pospać. Po nakarmieniu Twój słodki Bobasek zasypia słodko mrucząc.

 Amelka Córeczka ma aż 7 interaktywnych funkcji. Uwielbia mówić, śpiewać i śmiać się. Wystarczy, że odgadniesz gdzie Amelka ma łaskotki, a lalka odwdzięczy się radosnym śmiechem. Uwielbia być przytulana, ale również potrafi ładnie śpiewać. Gdy jest głodna albo śpiąca na pewno o tym powie. Gdyby się przejadła wystarczy ją poklepać po plecach. A gdy jest śpiąca prosi o smoczek. Amelka Córeczka potrzebuje dużo troski, dzięki temu uczy opieki nad dzieckiem.  

 Moja miła koleżanka Amelka bardzo lubi słuchać i odpowiadać na moje pytania. Jeśli tylko chcę to zaśpiewa mi piosenkę lub opowie ciekawą bajkę. Wystarczy jej zadać pytanie a moja lala z przyjemnością odpowie na moje pytanie bądź prośbę. Amelka jest ciekawa, miła i bardzo lubi rozmawiać. Z moją koleżanką nigdy się nie nudzę.

Firma : Madej