Reklama

Zdalnie sterowany helikopter, to idealna zabawka dla dużych I małych chłopców, dzięki funkcji inteligentnego sterowania, latanie jeszcze nigdy nie było takie proste.

 Nowoczesny, zdalnie sterowany  helikopter, którym można sterować przy użyciu gestów. Wystarczy wziąć pilota do ręki i skręcić nadgarstek w lewo, by helikopter zaczął skręcać we wskazanym kierunku, ruch nadgarstka w prawo powoduje skręt w prawo. Podobnie pochylenie do przodu lub do tyłu steruje helikopterem w przód i w tył. (M.I. - Motion Intelligence - Inteligentne sterowanie)
Helikopter posiada również czujniki, które znajdują pod spodem, i dzięki nim  możliwa jest automatyczna kontrola wysokości lotu (GyroStabilizer) Taka funkcja daje sposobność  ustawienia wysokość lotu po starcie przy pomocy przycisków na pilocie, dzięki czemu helikopter będzie starał się utrzymać poziom lotu automatycznie. 

Posiada również funkcję automatycznego lądowania.  Wystarczy w czasie zabawy nacisnąć przycisk start/lądowanie na pilocie, a helikopter sam wystartuje i będzie utrzymywał się na określonej wysokości, zaś kolejne naciśnięcie przycisku spowoduje bezpieczne wylądowanie.

Helikopter może latać wewnątrz pomieszczeń, a dzięki wbudowanej lampce LED  tworzy niesamowite efekty świetlne.

Ładowanie:

 - Czas ładowania: 30-40 min
- Czas lotu: 4-5 min
- Ładowanie odbywa się z pilota

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 10 lat.

Gdzie kupić

Dumel od: 129