Reklama

Gry zręcznościowe to kategoria gier w których będzie potrzebna zręczność, szybkość działania oraz precyzja, bo tylko i wyłącznie dzięki tym umiejętnością osiągniemy końcowy sukces. Gry zręcznościowe sprawdzą refleks i podzielność uwagi. Liczy się zarówno umiejętność unikania przeszkód, jak i celnego strzelania oraz łapania uciekających przedmiotów.

Niemiecka marka Ravensburger to renomowany i doświadczony producent gier zręcznościowych. Produkty Ravensburger są bezpieczne, a przede wszystkim angażują, uczą oraz zachwycają i inspirują nie tylko dzieci w każdym przedziale wiekowym, ale również całe rodziny oraz zachęcają do wspólnej zabawy.

Jolly Octopus

Zajmująca i wesoła gra w wersji 3D z efektami dźwiękowymi. Zabawa polega na wyciąganiu małych krabików spod poruszających się ramion ośmiornicy. Wystarczy trochę sprytu i sprawne ręce, aby złapać niejednego kraba. Ale uważaj! Jeśli dotkniesz szczypcami któregoś z ramion ośmiornicy wybuchnie ona śmiechem! Zwycięża gracz, który jako pierwszy zgromadzi całą kolekcję swoich krabów. Gra przeznaczona dla 2-5 graczy.

 

 

Bóbr Billy

Gra Billy to śmieszna zabawa z małym bobrem w roli głównej. Gra polega na wypychaniu kłód, dołączonym do opakowania patyczkiem, oczywiście spadające kłody muszą być w odpowiednich kolorach i strącane w taki sposób, aby siedzący na górze bóbr Billy nie spadł. Jeśli tama się zawali, bardzo niezadowolony bóbr zacznie szczebiotać. Wygrywa ten, kto jako pierwszy zgromadzi 2 brązowe, 2 pomarańczowe, i 2 zółte kłody. Zręcznościowa gra dla całej rodziny – świetna zabawa również dla najmłodszych graczy.

 

 

Lotti Karotti

Wyścig rozpoczęty – wszystkie króliczki wspinają się, aby zdobyć marchewkę. Niestety, po drodze czeka je wiele niebezpieczeństw. Komu uda się nie spaść i kto jako pierwszy osiągnie cel? Super gra, w którą granie sprawi przyjemność i 3-4 latkowi, jak i starszemu dziecku czy nawet rodzicom.

 

 

Kicky Ricky

Gra, w której zamiast pionków występują kury, a na kostkach znajdują się obrazki przedstawiające nakrycia głowy. Gracz rzuca kostkami i przesuwa swoją kurę z odpowiednim nakryciem głowy o kolejne stopnie w górę. Musi być przy tym bardzo ostrożny, bo kogut potrafi rzucać jajkami. Wygrywa ten, kto jako pierwszy dotrze do gniazda koguta.

 

 

Producent: Ravensburger