Reklama

SMIKI - MASA PLASTYCZNA DINO

 Dino Volcano to wyjątkowy zestaw masy plastycznej, który zainspiruje każe dziecko do lepienia , mieszania kolorów oraz tworzenia prehistorycznych scenerii. Groźny tyranozaur czy łagodny triceratops - dzięki dołączonym do zestawu foremkom można ulepić ulubione dinozaury. W zestawie znajdują się 3 słoiczki masy plastycznej, aż 8 foremek do tworzenia pradawnego świata i kolorowa mata na której można ustawić ulepiony wulkan, drzewa czy dinozaury. Ta wspaniała zabawka pozwoli dziecku rozwinąć wyobraźnie, kreatywność oraz zdolności manualne.

Gdzie kupić

smyk.com od: 30,0

 SMIKI - MASA PLASTYCZNA PRASKA 

 Wspaniały zestaw masy plastycznej w 2 kolorach z urządzeniem wytłaczającym pomoże rozwijać wyobraźnie i zdolności manualne dziecka. Kolory można mieszać ze sobą żeby uzykać inną barwę lub odcień. Lep, mieszaj, wyciskaj i twórz fantastyczne figurki z masy plastycznej. W skład zestawu wchodzą: wytłaczarka, szpatułka do nakładania, foremki o różnych kształtach, szablony do wyciskania oraz masa plastyczna w 3 kolorach.

Gdzie kupić

smyk.com od: 30,0
smyk.com od: 30

 SMIKI - MASA PLASTYCZNA 10 SŁOIKÓW

 Dough 10 pots to niezwykły zestaw miękkiej masy plastycznej, który zainspiruje każde dziecko do lepienia, mieszania kolorów i kreowania własnego świata! Ta wspaniała zabawa pomoże rozwinąć wyobraźnię i zdolności manualne.