Reklama

Film „Winx Club. Tajemnica morskich głębin” w kinach od 3 października! Jednak pierwsi widzowie już mieli okazję obejrzeć najnowszy film o wróżkach z Klubu Winx. W niedzielę 28 września o godzinie 11.30 w warszawskim kinie Atlantic odbył się przedpremierowy pokaz filmu połączony z mocą czarodziejskich atrakcji! Przy wejściu gości powitały wróżki Winx! Każdy z zaproszonych otrzymał skrzydełka i maskę Winx, miał okazję pomalować sobie buzię w magiczne wzory i zrobić sobie zdjęcie z wróżkami. Na fanów serialu czekał również kącik z kolorowankami i konkursami oraz loteria z nagrodami ufundowanymi przez partnerów - producenta zabawek COBI oraz firmę Trefl.

 

Przed samą projekcją filmu gości powitała Marta Wierzbicka.

 Zaproszeni do współpracy artyści przygotowali dla najmłodszych gości czarodziejskie występy: Agencja Mimello i ich kolorowy Cyrkowiec - pokaz ogromnych baniek i sztuczek cyrkowych, a pani Patrycja Lipińska dla dzieci niesamowite balonowe show z prezentami dla każdego dziecka! Pokaz w rytmie Winx przygotowała grupa taneczna Costa Latina, która w ubiegłym tygodniu zdobyła tytuł Mistrza Polski Formacji tańca towarzyskiego w kategorii do 12-go roku życia.

Słodki poczęstunek dla gości ufundowali Storck i Ustronianka.

Pokaz filmu został przygotowany we współpracy z „Fundacją Dzieciom. Zdążyć z Pomocą”, a gości pokazu zaprosiliśmy do wzięcia udziału w zbiórce artykułów szkolnych i książeczek dla podopiecznych Fundacji. Dzięki hojności darczyńców akcja charytatywna okazała się ogromnym sukcesem!

Media Service Zawada, wydawca magazynu Winx Club, a zarazem dystrybutor filmu, dziękuje gościom za liczne przybycie i niesamowitą zabawę!

Od 3 października film „Winx Club. Tajemnica morskich głębin” do obejrzenia w sieci kin Helios oraz w kinie Atlantic w Warszawie. W premierowy weekend, w dniach 3-5 października, pierwsi widzowie otrzymają upominki! Goście będą mogli wziąć również udział w konkursie fotograficznym, o którym piszemy w najnowszym magazynie Winx Club, dostępnym w sprzedaży od 2 października!

Regulamin konkursu dostępny na www.helios.pl/winx_konkurs .

Więcej informacji o filmie na stronie www.winxclubthemovie.com, www.helios.pl oraz www.kinoatlantic.pl.