Reklama

Czy masz w domu dziecko, które lubi się wyróżniać? Jeśli tak to będzie zachwycone plecakami o pomysłowej stylistyce- Madpax . Kolorowe plecaki pomogą Twojemu dziecku wyróżnić się w szkole i na pewno zachwycą kolegów i koleżanki. Wyposażone są w kilka przegródek, dzięki którym wygodnie można poukładać książki i inne przybory.

Dziecięce plecaki o pomysłowej stylistyce, nowoczesne, praktyczne i modne. Produkowany są w kilku żywych kolorach.

Dzieci mają do wyboru kilka trójwymiarowych wzorów:

MadPax bąblowy – plecak obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Jego struktura przypomina krople rosy lub płynną lawę. Ten plecak to murowany sposób na wyróżnienie się z tłumu. Plecak jest pojemny, wygodny i jednocześnie funkcjonalny, wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. Posiada komorę główną w której znajduje się kieszeń na laptopa zapinana na rzepę i mała kieszeń zapinana na suwak. Dodatkowo posiada dwie kieszenie boczne zapinane na zamek błyskawiczny, miękkie regulowane szelki oraz pasek piersiowy z regulacją.

MadPax blokowy- dla dzieci, które nie boją się wyzwań. Potężne wieże, siła i moc, to połączenie daje nam wyjątkowe kwadraty, super bloki lub jak wolicie tajemniczy labirynt!  Świetnie sprawdzi się w podróży jak i w szkole, wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. W komorze głównej spokojnie zmieści się laptop, dodatkowe kieszenie boczne zapinane są na zamek błyskawiczny.

 

 

MadPax Kolcostry- pozwala poczuć się wyjątkowym i unikalnym. Oryginalne wzornictwo wzbudzi zainteresowanie koleżanek i kolegów.  To co wyróżnia ten plecak to nie tylko fantastyczny wygląd ale również pojemność, wygodna i funkcjonalność. Podzielony na dużą komorę główną z kieszenią na laptopa i małą kieszeń zapinaną na suwak. Dodatkowe kieszenie boczne pomieszczą mniejsze przybory szkolne. Szelki oraz pasek piersiowy posiadają regulację.

 

MadPax Krokoźny- dla młodych, ludzi, którzy są żądni przygód lubią wygodę i dobrą zabawę. Wyjątkowy plecak, który sprawdzi się w podróży i do szkoły. Pojemny, wygodny i niezwykle funkcjonalny plecak, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Posiada komorę główną, w której znajdują się: zapinana na rzep kieszeń na laptopa, oraz mała kieszeń zapinana na suwak. Dodatkowo na zewnątrz posiada dwie kieszenie boczne zapinane na suwak. Na plecach znajduje się miejsce na karteczkę z imieniem i nazwiskiem właściciela plecaczka. Posiada miękkie, regulowane szelki, oraz pasek piersiowy z regulacją . Niezwykłe kolce są miękkie.

 

W ofercie znalazł się również MadPax Pióronos - kolorowy piórnik, który będzie wiernie służył żakom. Można wykorzystać go również jako etui na smartfona lub PSP. W każdej z tych funkcji będzie wyjątkowy i nowoczesny.

 

 

MadPax stworzył serię plecaków dla żaka i dla przedszkolaka– każdy może je nosić, są wygodne a jednocześnie funkcjonalne. Wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów.

Producent: MadPax

kup tu...

Zobacz inne pomysły na prezent: