Reklama

Jeśli szukacie oryginalnej pościeli dla swojego dziecka koniecznie zwróćcie uwagę na polską firmę Effii. Oferowane przez nią produkty wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem, jakością wykonania i użytecznością produktów. W ofercie pościelowej firmy znajdziemy zestawy do kołyski i wózka, które doskonale ogrzeją śpiące dziecko w chłodne dni, pozwalając jednocześnie jego skórze na oddychanie.

Kolekcja pościeli dziecięcej o rozmiarze 70x100 będzie świetnym prezentem dla noworodka. Rozmiar ten spokojnie wystarczy na pierwsze 18 miesięcy życia dziecka. Nastepnie firma proponuje zakup rozmiaru 95x135cm. Dla juniorów proponujemy dwuelementowy zestaw pościeli o wymiarach: kołdra 155 cm x 200 cm, poduszka 50 cm x 80 cm.

 

 

Wśród propozycji pościelowych znajdziemy kolekcje lnianą. W skład tej kolekcji wchodzą zestawy pościeli, ochraniacze i ozdobne poduszki, rożki oraz ręczniki. Zostały wykonana z naturalnej bawełny satynowej oraz polskiego lnu, co sprawia, że jest bezpieczna dla dziecka, praktyczna w użytkowaniu i niezwykle miła w dotyku, doskonały prezentem dla każdego dziecka.

 

 

 

 

Firma Effii jest wyłącznym dystrybutorem niezwykłego gadżetu Baby-Ba oraz nagrodzonych zabawek Moover i gier Marbushka.

 

 

Producent: Effii

 

 

 

 

 

 

Gdzie kupić

Effii od: 145