Reklama

Digi Birds to zabawki interaktywne, które śpiewają, ćwierkają solo i w chórze.  Każdy śpiewający ptaszek posiada włącznik, który znajduje się na brzuszku zabawki. Przy jego pomocy możemy ustawić czy zabawka będzie śpiewała solo czy w chórze. Dmuchnij w dziubek a zabawka zacznnie ćwierkać jak prawdziwy ptaszek. Zagwiżdż dłuższą chwilę sam lub przy pomocy gwizdka a zabawka zaśpiewa. Ptaszki sprzedawane są oddzielnie jednak najlepszy efekt jest, gdy zabawek jest kilka. Powstaje wtedy prawdziwy ptasi chór, zabawki śpiewają, gwiżdżą. 

W zestawie z ptaszkiem jest podstawka na której ptaszek może stać oraz gwizdek-pierścionek, w innych zestawach z ptaszkiem dostępna jest klatka i gwizdek-pierścionek bądź sam ptaszek z gwizdkiem-pierścionkiem. Do pierścionka mocuje się ptaszka ii wtedy możesz założyć pierścionek z ptaszkiem na palec, aby móc go wszędzie zabrać. .

Każdy ptaszek ma swoje imię i charakterystyczne barwy co nadaje mu indywidualny styl. Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat. Digi Birds wymaga 3 baterie LR44.

 

Dystrybutor: Dumel