Reklama

Zestaw Playmobil 5232 - Stegosaurus z gniazdem przeznaczony jest dla dzieci,  które zafascynowane są niezwykłym światem przyrody – w szczególności zaś dinozaurami – i które chcą w jak największym stopniu je poznawać. W jego skład wchodzi przede wszystkim figurka potężnego dinozaura stegosaurusa, który znajduje się akurat przy swoim gnieździe, doglądając swego przyszłego potomstwa. W zestawie znajdziemy wszystkie elementy tego krajobrazu, dzięki czemu maluchy mogą tu odgrywać najróżniejsze, odbywające się w nim scenki. Oprócz tego mamy tu do dyspozycji trzy jaja dinozaura, z których wykluwają się piękne, małe stegosaurusy.

Zabawki te w atrakcyjny sposób mogą pokazywać absolutnie każdemu maluchowi jak działa natura i w jaki sposób rodziły się żyjące przed wiekami olbrzymy; ponadto zestaw składa się z wielu elementów pozwalających na odtworzenie naprawdę bogatej scenerii.

Zabawki Playmobil przeznaczone są dla dzieci od 3 roku życia,  które uwielbiają świat prehistoryczny i zabawki dinozaury.