Reklama

PL-UG to sprytny system pozwalający dzieciom na samodzielne zbudowanie własnej kryjówki. Poszczególne jego elementy zostały zaprojektowane tak, aby w prosty sposób łączyły się ze sobą nawzajem oraz przeróżnymi obiektami, niezależnie czy to w domu czy w ogrodzie. Po zbudowaniu takiej konstrukcji wystarczy już tylko przyrzucić ją kocem bądź prześcieradłem i mamy gotowy prywatny kącik zabaw.

PL-UG
Choć przy pomocy zestawu PL-UG można zbudować kryjówkę w zaledwie kilka minut to zabawa, tworzącemu w jej wnętrzu swój własny mały świat maluszkowi, zajmie już wiele godzin. Budowanie jest bezpieczne i nie powoduje uszkodzeń na wykorzystywanych jako dodatkowe podpórki obiektach, a w roli tej równie dobrze sprawdzą się stoły oraz krzesła jak i rosnące w ogrodzie drzewa.

PL-UG
W trzech rodzajach zestawów PL-UG znajdziemy oprócz plastikowych prętów, różnego rodzaju złączki, do przypinania, wbijania, zahaczania czy stabilnego opierania całej konstrukcji na równych powierzchniach. Wszystkie elementy wykonane są z wytrzymałego plastiku, bardzo kolorowe i proste w obsłudze. Dziecięca wyobraźnie na pewno podsunie maluchom mnóstwo pomysłów na ich wykorzystanie.

Porducent: PL-UG