Reklama

Baby Expert to specjalista w dziedzinie wystroju dziecięcego pokoju. W ofercie marki znajdziemy innowacyjne meble z drewna, a wśród nich między innymi komody, półeczki, szafy czy łóżeczka dla niemowląt. W eleganckim wykończeniu całości pomoże ekskluzywna pościel z delikatnymi ornamentami. Szeroki wybór wyposażenia pozwoli na wykreowanie niezwykłej przestrzeni, gdzie maluszek będzie spał, bawił sie, a później stawiał swoje pierwsze kroki.

Baby Expert na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo oraz dobre samopoczucie dziecka, jednocześnie nie zapominając o jego rodzicach. Dlatego też meble marki pomogą w stworzeniu zdrowej i przytulnej przestrzeni, gdzie zarówno mama , jak dziecko będą czuli się komfortowo. 

Baby Expert

 

Marka Baby Expert nie zapomniała także o obowiązkowych spacerach. Wyszukana kolekcja funkcjonalnych wózków pozwoli dzieciom podróżować w wygodnych warunkach, a rodzicom cieszyć się ich wyjątkową estetyką.

W ofercie Baby Expert znajdziemy zarówno produkty trafiające w gusta rodziców stawiających na klasykę, jak i tych lubiących oryginalność. Wszystkie one dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach, zachwycając dyskretnymi dekoracjami, na których często goszczą ręcznie malowane, sympatyczne postacie, dodające mebelkom uroku. Łagodna tonacja rozjaśni pokój i stworzy w nim miłą atmosferę. 

Baby Expert

 

Firma Baby Expert mając na uwadze naturę, do wyrobu swoich artykułów wykorzystuje materiały o niskim oddziaływaniu na środowisko, a w procesach produkcyjnych stosuje technologie oparte na bezpieczeństwie i nietoksyczności produktu. Przykładem tego jest wyjątkowy system malowania antyalergicznymi farbami wodnymi, który nie tylko ma zalety zdrowotne, ale także uwydatnia naturalne piękno drewna oraz ulepsza je jakościowo.

Dystrybutor: Marko

Gdzie kupić

markusia.pl od: 562,00