Reklama

Disney Baby to nowa seria książeczek Wydawnictwa Ameet, stworzona z myślą o najmłodszych odbiorcach, dzieciach już od 2 miesiąca życia. Znajdziemy tutaj zarówno kontrastujące obrazki, przyciągające spojrzenia niemowlaków, jak i pełne barw ilustracje, na których goszczą maluszki w towarzystwie bohaterów Disneya. Te ostatnie pozycje na pewno spodobają się tak młodszym, jak i nieco starszym pociechom.

Książeczki z serii Disney Baby to nie tylko wesoła rozrywka, ale także sposób na wspieranie rozwoju dziecka już od pierwszych tygodni życia. Oprócz kolorowych obrazów kryją w sobie zabawne rymowanki oraz wierszyki, a także propozycje pomysłowych zabaw dźwiękonaśladowczych i ruchowych. Wszystko to będzie wspaniałą inspiracją do twórczego spędzenia czasu z maluszkiem oraz pogłębiania rodzinnych więzi.

Disney Baby. Album maluszka

Disney Baby. Album maluszka

Pozycja ta przeznaczona jest akurat nie dla dzieci, a świeżo upieczonych rodziców. Album maluszka   oferuje miejsce na wyjątkowe wspomnienia, fotografie oraz pamiątkowe zapiski. Na jego łamach będzie można zachować pierwszy uśmiech szkraba, jego pierwsze słowa czy kroki, aby następnie z sentymentem wrócić do nich po latach, bądź pokazać je dorastającemu dziecku.

W utrwaleniu wielu ulotnych chwil pomogą załączone do książeczki naklejki, które można wykorzystać do ozdobienia albumu, przyklejenia zdjęć czy ułożenia imienia swojej pociechy. Disney Baby Album maluszka dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych dla chłopca oraz dziewczynki i będzie wspaniałym prezentem dla młodych rodziców.

Disney Baby. Zwierzęta - kontrasty oraz Disney Baby. Zabawki - kontrasty 

Disney Baby. Zwierzęta - kontrasty oraz Disney Baby Zabawki - kontrasty

Książeczki Disney Baby Zwierzęta - kontrasty oraz Disney Baby Zabawki - kontrasty skierowane są do najmłodszych "czytelników", którzy jeszcze nie widzą zbyt wyraźnie i nie rozróżniają kolorów. Jednak już na tym etapie bardzo ważne jest stymulowanie wzroku niemowląt, szczególnie poprzez duże, czarno-białe obrazki.

Właśnie takie ilustracje znajdziemy w tych dwóch pozycjach Wydawnictwa Ameet, które kontrastami przyciągną uwagę maluszków. Z kolei starszym pociechom książeczki oferują kolorowe ryciny oraz krótkie rymowanki, dzięki czemu dzieci przez kolejne lata będą wciąż do nich powracać.

Disney Baby. Na wsi

Disney Baby. Na wsi

Wesołe rymowanki i barwne ilustracje   pokażą dzieciom życie na wsi oraz poprzez skojarzenia z obrazkiem pomogą przyswoić nazwy żyjących tam zwierząt. Dla maluszków ogromną atrakcją będzie naśladowanie zwierzęcych odgłosów, co zachęci je do podejmowanie kolejnych prób mówienia.  

Disney Baby. Bawimy się

Disney Baby. Bawimy się

Pierwsze kroki w nauce mówienia pomoże dzieciom stawiać również książeczka Disney Baby. Bawimy się. Zachęca ona dzieci do naśladowania wydawanych przez przeróżne zabawki dźwięków, ułatwi zapamiętanie nazw zabawek oraz pozwoli skojarzyć je z realnymi przedmiotami ze swojego otoczenia.

Disney Baby. Wygłupianki

Disney Baby. Wygłupianki

Zawarte w książeczce wierszyki oraz ćwiczenia ruchowe pomogą rodzicom zorganizować atrakcyjne dla maluchów zabawy. W końcu które dziecko nie lubi się od czasu do czasu powygłupiać.

Disney Baby. Mój dzień

Disney Baby. Mój dzień

Goszczące na ilustracjach postacie Disneya oraz wesołe szkraby przedstawione są podczas codziennych zajęć, takich jak jedzenie, ubieranie się czy kąpiel. Obrazy te wraz z wesołymi wierszykami mogą być świetnym sposobem na   zachęcenie dziecka do wykonywania niezbyt lubianych, ale niezbędnych czynności.

Disney Baby. Usypianki

Disney Baby. Usypianki

Disney Baby. Usypianki będą wyjątkową lekturą na dobranoc, po której maluszek na pewno będzie miał słodkie sny. Przedstawieni na obrazkach znani z bajek bohaterowie również szykują sie do snu, może to przekona nocnych marków, że pora do łóżka.

Disney Baby. Razem

Disney Baby. Razem

Wesołe wierszyki o ulubionych zabawach bobasów powinny przypaść do gustu najmłodszym, a rodziców zainspirować do wymyślania podobnych rozrywek.

Disney Baby. A kuku! oraz Disney Baby. Mniam, mniam

Disney Baby. A kuku! oraz Disney Baby. Mniam, mniam

W książeczkach znajdziemy uwielbianą przez dzieci zabawę w zagadki w nowej odsłonie. Odpowiedzi na pełne humoru rymowane wierszyki przybrały tutaj rysunkową formę i zostały zilustrowane na wysuwanych stronach.

Producent: Wydawnictwo Ameet

Gdzie kupić

empik od: 5,49
bookmaster.pl/ od: 8,90
merlin.pl od: 9,99