Reklama

Pięknie położony na terenach Rawy Mazowieckiej czterogwiazdkowy Hotel Ossa proponuje swoim gościom kompleksowy pakiet wypoczynkowy.  Wyróżnia go nie tylko wielkość – jest w stanie przyjąć w 700 pokojach nawet 1500 gości, ale przede wszystkim ogromny, 28 hektarowy teren. Przemyślane zagospodarowanie przestrzeni zielonej oraz kształt architektoniczny bryły hotelu rozciągniętej wzdłuż zieleni pozwala uzyskać piękny widok z każdego okna.

 

Hotel zapewnia gościom różnorodne atrakcje. Warto znaleźć tu czas na aktywności sportowe. Wypoczywający mają do dyspozycji: boisko do siatkówki plażowej, piłki nożnej, rowery klasyczne i wodne, kort do tenisa oraz umieszczony wewnątrz hotelu kort do squasha. Pod dachem możemy skorzystać również z kręgielni, bilarda, mini siłowni i kompleksu basenowego. Oprócz 15 metrowego basenu ze zjeżdżalnią, do dyspozycji gości są również sauny: fińska, turecka, na podczerwień i łaźnia rzymska.

Planując pobyt warto uwzględnić odwiedziny w tutejszym SPA. Specjaliści ocenią potrzeby naszej skóry i skierują nas na dostosowany do nich zabieg. Znajdziemy tu pełen pakiet usług pielęgnacyjnych, jednak na szczególną uwagę zasługują rytuały kosmetyczne wykonywane na aromatycznych, indywidualnie dobranych kosmetykach.

Ossa dla najmłodszych

Dzieci w hotelu są traktowane jak goście specjalni – mówi dyrektor hotelu Ossa Marek Parjaszewski. Czekają na nie zarówno specjalnie przygotowane animacje, ale również menu. Pracownicy hotelu są uwrażliwieni na potrzeby najmłodszych, z uśmiecham pomagają się im poczuć jak w domu. Specjalne projekty animacji dla dzieci w hotelu to ewenement na skalę Polski. Nie ma drugiego takiego miejsca, gdzie na raz przebywa 250 dzieci, których wcale nie widać i nie słychać. Pomaga w tym nie tylko duży i ciekawie zagospodarowany teren, ale również pomysły na animację rozmieszczone w licznych salach hotelu.

 

 

- Dzieci są podzielone na grupy wiekowe 3-5, 6-9 i 10-12 lat,  w ramach których biorą udział w kreatywnych warsztatach, zajęciach sportowych, projektach tematycznych – mówi Magdalena Rochala Indywidual Reservations Department. Duża liczba animatorów nawiązująca bardzo przyjacielskie relacje z dziećmi pozwala rodzicom na pozostawienie pod okiem ekspertów dzieci od 10.30-13.20 i od 15.30 do 19.00. Nawet najmłodsze dzieci wybierają się z animatorami na obiad (bezpłatny dla dzieci) i zajadają potrawy przygotowane przez szefa kuchni z troską o zbilansowany posiłek. Potem dzieci biegną wprost w ramiona rodziców na sjestę.

- Prawda jest taka, że dzieci nie chcą wracać do domu – mówi Magdalena Rochala. Zawiązują bliskie przyjaźnie z rówieśnikami i opiekunami (ciociami i wujkami). Hotel, który zarabia głównie obsłudze dużych konferencji, potrafi w weekendy i wakacje zmienić się diametralnie, wysuwając na pierwszy plan potrzeby rodziców z dziećmi.

Dzień dziecka gratis

Dzieci przyjeżdżające do hotelu otrzymują karty imienne Kids Trip (więcej na Kids.trip.pl). Za udział w wyjeździe tematycznym otrzymują koszulki z nazwą projektu (np. Inwazja 2.0) w których dumnie przechadzają się podczas animacji. Każdy wyjazd to jedna naklejka, a dla wytrwałych 7 wyjazd jest bezpłatny.

Plan tegorocznego dnia dziecka owiany jest tajemnicą – nazwany Ściśle Tajną Misją –  z pewnością spodoba się małym detektywom. W Dzień Dziecka wszystkie dzieci w Hotelu Ossa mają bezpłatny pobyt w dowolnym hotelu Grupy TRIP.

 

Spa dla księżniczek

Wypoczywając nie możemy ominąć SPA. Znajdziemy tu nie tylko wyciszające dźwięki muzyki, aromat naturalnych olejków, ale przede wszystkim ekspertów, którzy odmienią nas nie do poznania. Możemy sięgnąć po menu zabiegów, lepiej jednak porozmawiać z właścicielką Kliniki Laur.

- To prawda, że współczesna kosmetologia potrafi zdziałać cuda – mówi Anita Lewandowska, właścicielka kliniki – jednak warto zadbać o kondycję ciała także odpowiednim doborem diety i treningu. W gabinecie obejmujemy klientów szeroką opieką gabinetową i poza gabinetową, nawet jak wrócą do domu pozostajemy w bliskim kontakcie służąc radą i motywując do dalszej pracy nad swoim wyglądem i kondycją. – dodaje.

Warto wcześniej umówić się na masaż, kosmetykę twarzy i ciała opartą na naturalnych olejkach aromaterapeutycznych Decleor. Efekt zabiegów pozwoli nam długo po powrocie cieszyć się efektami: jedwabistą skórą i zrelaksowanym ciałem.

Hitem są warsztaty KIDSpa dla dziewczynek, małych księżniczek. Mogą nauczyć się jak dbać o dłonie i rozmarzyć się podczas czekoladowego zabiegu na twarz.

Hotel inny niż wszystkie

Hotel Ossa to świetne miejsce na rodzinny wypoczynek. Nawet nastoletnie dzieci znajdą tu rówieśników i ciekawe animacje. Maluchy wciągnie wir zabawy i chęć zdobywania nowych umiejętności. Rodzicom w tym czasie zrelaksują się w SPA oraz w centrum wellness. Smakosze spełnią też swoje fantazje kulinarne testując menu trzech restauracji, grillowych popisów na powietrzu oraz potraw samodzielnie pieczonych przy wieczornym ognisku.

Pobyt w Hotelu Ossa jest ogromną przyjemnością, ponieważ otaczają nas ludzie, którzy lubią swoją pracę i są pomocni na każdym kroku. Duża życzliwość i wsłuchanie się w potrzeby gościa pozwoli na pełen relaks i nabranie sił podczas weekendowych i dłuższych, wakacyjnych pobytów.

http://www.hotelossa.pl

Magdalena Kordaszewska, szefowa portalu www.zabawkowicz.pl