Reklama

Dzika przyroda, zabawne przygody, – „ Dlaczego kąpiesz się w spodniach, wujku?” to niezwykła podróż do Szwecji pod wodzą najpopularniejszej pisarki dla dzieci - Astrid Lindgren. Podróż dla całej rodziny.

Już 21 maja do sprzedaży trafi najnowszy audiobook z bestsellerową powieścią Astrid Lindgren -  „Dlaczego kąpiesz się w spodniach wujku?” - pełna przygód opowieść o beztroskich wakacjach, o których marzą wszyscy. Na urokliwą wyspę Saltkråkan, której nazwa po polsku to po prostu Słona Wrona, trafiają lekko szalony i roztrzepany powieściopisarz Melker wraz z czwórką dzieci: piękną córką Malin oraz synami Johanem, Niklas i Pelem. Każdy z nich jest inny, każdy równie barwny i ciekawy świata, dzięki temu słuchacze mogą być pewni, że przeżyją z nimi niezapomnianą wakacyjną przygodę.

 

 

Powieść znana jest w Polsce również pod tytułem „My na wyspie Saltkråkan”. Co ciekawe najpierw powstał scenariusz serialu telewizyjnego a dopiero potem Astrid Lindgren postanowiła, że przygody rodziny Melkersonów ukażą się również w formie książki. Serial okazał się wielkim sukcesem nie tylko w Szwecji. Podobnie stało się z książką.

Poczucie humoru, niebanalni bohaterowie, wyspiarski klimat oraz szacunek dla kreatywności i dziecięcej wyobraźni sprawiają, że „Dlaczego kąpiesz się w spodniach, wujku?” zainteresuje nie tylko dzieci. To dobra zabawa dla całej rodziny.

Audiobook wydawnictwa Jungoffska będzie dostępny w sprzedaży w wersji CD-MP3 oraz pliku MP3.

Gdzie kupić

www.jungoffska.pl od: 20,24