Reklama

Bobo Przyssawki, to stworzona specjalnie dla dzieci już od 6 m-cy wersja, wielokrotnie nagradzanych Przyssawek. Poznaj Bobo Przyssawki, zestaw trzech zabawnych klocków. Piękne, silikonowe, kolorowe, o różnej fakturze, grzechocące, przysysające się, do gryzienia, do zabawy, do stawiania, przysysania, dotykania... Twoje dziecko się od nich nie oderwie.

Bobo Przyssawki to idealna zabawka, przyssie się wszędzie, do wanny, do wózka, w podróży, na podłudze w kuchni.  Duże, mocno trzymające się gładkiej powierzchni, będą intrygować malucha, będzie ciągnął, grzechotał, odrywał, przysysał. 

Przyssawki zapewnią Twojemu dziecku integrację sensoryczną, która jest kluczowa w rozwoju dziecka. Bobo Przyssawki stymulują:

  • Dotyk - faliste grzebity, wypukłe kropeczki;
  • Wzrok - jaskrawe kolory,
  • Słuch - grzechotka w każdym kształcie oraz przyjemny dla ucha dźwięk odklejania klocków "pop"
  • Smak - nic nie zasmakuje, klocki sa zrobione z wysokiej jakości silikonu bez BPA, bez zapachu, do gryzienia, ssania na bolące ząbkowanie.;
  • Zdolności motoryczne - odrywanie, przysysanie, łącznie

Rozmiar klocków jest dopasowany do małych rączek dziecka, łatwy do przechowywania i mycia, także w zmywarce, bez miejsc, szparek gdzie zbiera się brud.

Producent:  Fat Brain Toys, USA,.  Dystrybutor: QElements www.fajneklocki.pl

Cena 76 zł brutto