Reklama

Skarpetki do raczkowania

Skarpetki do raczkowania Sterntaler są świetne przy pierwszych próbach przemieszczania się niemowlaka - zarówno podczas pełzania, raczkowania i przy stawianiu pierwszych kroków.
Antypoślizgowe stempelki na całej stopie - zarówno na podeszwie jak i na wierzchu stopy dają optymalną przyczepność i sprawiają, że dziecko czuje się pewniej i chętnie zaczyna przemierzać świat.
 

Skarpetki z podeszwą ABS

Skarpetki ABS z podeszwą od Sterntaler zapewniają komfort i zdrowy rozwój stopy. Idealne do stawiania pierwszych kroków, do przedszkola, w gości, na zajęcia sportowe.
Śmigacze-nieślzgacze to wspaniały zamiennik tradycyjnych domowych bucików.
Koniec z usilnym namawianiem pociechy do założenia często niezbyt wygodnych kapci. Dzieciaki uwielbiają te skarpetki!
Oddychająca perforowana podeszwa ze specjalnie opracowanej gumy zapewnia stopom odpowiednią temperaturę i przyczepność.

Rajstopki do raczkowania

Rajstopki do raczkowania od Sterntaler są idealne do stawiania pierwszych kroków, do przedszkola, w gości, na zajęcia sportowe.
System ABS na kolanach i podbiciu stopy zapewnia dobrą przyczepność, sprawia że raczkowanie jest łatwe i bezpieczne nawet na śliskich powierzchniach. Nie można ich zatrzymać!
Sterntaler to światowy lider w asortymencie tekstyliów do raczkowania, co potwierdzają liczne nagrody i przyznane certyfikaty (Oeko-Tex Standard 100, TÜV - German,  Ulubione Twojego Maluszka).

Gdzie kupić

Merlin od: 20,49