Reklama

Bramka EXIT Coppa zachwyci małych miłośników piłki nożnej i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, zamieniając trawnik w murawę stadionu. Świetnie sprawdzi się zarówno podczas samodzielnych ćwiczeń celności strzału, jak i doskonalenia piłkarskich trików w grze do jednej bramki. Jej duże rozmiary nie zniechęcą początkujących piłkarzy. Rodzicom z kolei spodoba się lekkość i wyjątkowa stabilność konstrukcji, gwarantujące bezpieczną zabawę.

Bramka EXIT Coppa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Galwanizowana siatka wytrzyma również silne strzały starszych pociech, zaprawionych w tym sporcie. Dodatkową atrakcją jest załączona do zestawu pomysłowa mata z otworami, która zdecydowanie poszerza możliwości rekreacyjne i treningowe bramki, pozwalając chociażby na jeszcze skuteczniejsze zwiększanie swojej celności.

Bramka do piłki nożnej EXIT Coppa

Dużą zaletą bramki EXIT Coppa jest innowacyjny system kotwiczący odpowiadający za szybkie rozkładania i demontaż, który może okazać się konieczny na przykład na czas koszenia trawnika.

Gdzie kupić

zabawkidelux.pl od: 659,00