Reklama

 

Aby ułatwić sobie opiekę nad małym dzieckiem, warto mieć poręczne, łatwe w przechowywaniu i wygodne w podróży akcesoria. Jednym z nich jest praktyczny leżaczek podróżny Tiny Love. Leżaczek jest lekki, łatwo się składa i można zabrać go ze sobą wszędzie.

Posiada możliwość 3-stopniowej regulacji oparcia do pozycji:
- siedzącej
- półleżącej
- leżącej

Regulacji dokonujemy poprzez stopniowe podnoszenie/opuszczanie oparcia za pomocą uchwytu pod spodem leżaczka umiejscowionego pod główką dziecka.

Podnosząc oparcie do maksymalnej wysokości czyli do pozycji siedzącej, składając boczki, zdejmując przednią blokadę leżaczka oraz ustawiając tylną blokadę jako otwartą zamieniamy leżaczek w stabilne krzesełko do karmienia dziecka. Leżaczek-bujaczek to idealne miejsce do siedzenia w bezpiecznej dla malucha półleżącej pozycji oraz do zabawy. Robimy to podnosząc oparcie do półleżącej pozycji, składając boczki i zdejmując blokadę zamieniamy łóżeczko w bujaczek i aktywne ruchowo miejsce do zabawy. Z ustawienia leżaczka, bardzo łatwo można zmienić pozycję na leżącą z podniesionymi boczkami, które stwarzają wygodne i bezpieczne łóżeczko z wygodnym materacem, do złudzenia przypominające gondolkę wózka.

W każdym miejscu, czy to w domu, w gościach czy w restauracji możemy malucha bezpiecznie i wygodnie położyć. Dziecko ma możliwość swobodnej obserwacji otoczenia i wygodną pozycję do jedzenia, a rodzice swobodę i możliwość zrobienia czegoś w domu czy najedzenia się w restauracji.

Zalety:

  • Leżaczek jest składany i możesz go wszędzie ze sobą zabierać.
  • Złożenie jest bezproblemowe 2 ruchy i gotowe!
  • Można położyć dziecko w pozycji pół-stojącej.
  • Jest łatwy do składania, przenoszenia i przechowywania.

 

Dystrybutor: Marko

Gdzie kupić

Marko od: 190,0