Reklama

Maclaren Techno XT to bardzo lekki i zwrotny wózek typu parasolka. Łatwo się prowadzi, a jego nisko położony środek ciężkości ułatwia "podbijanie" przed przeszkodami. Wyposażony został w duże amortyzowane koła, świetnie sprawdzające się zarówno w warunkach miejskich, jak i na bezdrożach.

Za komfort małego pasażera odpowiada wygodne siedzisko z 4-stopniową regulacją pochylenia oparcia, aż do rozłożenia na płasko. Dodatkowo można je przedłużyć przez rozłożenie podnóżka, zapewniając dziecku optymalne warunki do snu. W zestawie znajdziemy także miękki zagłówek, specjalnie dla najmłodszych pociech.

W modelu Maclaren Techno XT nowością są 5-punktowe, regulowane pasy o wyjątkowej szerokości 30 mm i miękkich osłonkach, aby nie tylko bezpiecznie utrzymać maluszka wewnątrz wózka, ale także zapewnić mu niezbędną wygodę.

Z kolei przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi ochroni dziecko obszerny daszek, który można powiększyć, tak aby prawie w całości ukrył maluszka przed słońcem czy deszczem. Podczas spacerów przyda się także pojemny koszyk na zakupy i ukryta w daszku kieszeń, w sam raz do transportu niezbędnych akcesoriów.

[spec]