Reklama

Szwedzka marka THULE od ponad 70 lat wspiera miłośników aktywnego trybu życia. Rodzice małych szkrabów nie są tutaj wyjątkiem. Właśnie z myślą o nich, a także ich pociechach powstała linia  wielofunkcyjnych wózków oraz przyczepek rowerowych THULE  Chariot,  które to pozwalają rozwijać sportowe pasje, a także zaszczepiać je u dzieci już od najmłodszych lat.

 Produkty THULE  Chariot to idealny wybór dla lubiącej ruch rodziny.  Sprawdzą się zarówno na spokojnych spacerach, jak i podczas uprawiania joggingu, biegów narciarskich, pieszych wspinaczek czy też na wyprawach rowerowych. Pozwalają one w każdej z tych sytuacji cieszyć się pełną swobodą, mając jednocześnie dziecko w zasięgu ręki.

 Zarówno wózki, jak i przyczepki THULE  Chariot gwarantują swoim małym pasażerom komfort i bezpieczeństwo.   Maluszek może w nich spokojnie spać niezależnie od pogody czy trudnej trasy pokonywanej przez jego rodziców. Wszystko to dzięki zastosowaniu regulowanych amortyzatorów piórowych, redukujących wstrząsy i odpowiedzialnych za płyną jazdę, a także specjalnej ochronie przed wiatrem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Bogata oferta THULE Chariot pozwala wybierać zarówno spośród prostych modeli, jak i niezwykle luksusowych wersji, a tym samym dobrać pojazd do naszych potrzeb i możliwości. Niemniej jednak wszystkie wózki oraz przyczepki wyróżniają się   bardzo wysoką jakością wykonania oraz zastosowaniem innowacyjnych technologii,   mających na celu zaadaptowanie pojazdu do różnych rodzajów aktywności. Ponadto uniwersalna konstrukcja pozwala w prosty i szybki sposób przekształcać wózek w przyczepkę i na odwrót, zależnie od aktualnych potrzeb.

Od strony wizualnej THULE Chariot to przede wszystkim aerodynamiczny design, podkreślający sportowy charakter modeli. 

Zdecydowaną zaletą wózków THULE Chariot jest   unikatowy system,   pozwalający na przekształcenie go w pojazd odpowiedni do danego rodzaju sportu. Wystarczy wybrać pasujący zestaw i zamontować go na bocznym skrzydle Versawing. Cały proces jest szybki, łatwy i nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi, a w efekcie otrzymujemy wózek lub przyczepkę, z którą swobodnie możemy udać się na wyprawę w góry, wycieczkę rowerową czy nawet wyruszyć na narty.

 Do wózków THULE  Chariot dostępny jest także szeroki wybór dodatkowych akcesoriów.   Znajdziemy wśród nich chociażby hamak dla niemowląt, podparcie do siedzenia dla małych dzieci, śpiworki, uchwyty na napoje, dodatkowe bagażniki czy folie przeciwdeszczowe, po prostu wszytko co niezbędne do zapewnienia dziecku najlepszych warunków podróżowania.  

Producent: THULE Chariot

Gdzie kupić

SCANDINAVIAN BABY od: 2 115,00