Reklama

Mini Dot ’n Doodle od Tech 4 Kids to prawdziwe artystyczne studio, które pozwala maluchom już od 4 roku życia stworzyć unikalne, tętniące kolorami projekty. Dzieci korzystając z magicznych pisaków oraz magnetycznego pulpitu mogą kreować swoje dzieła poprzez stawianie barwnych krążków, budząc do życia gotowe wzory oraz przenosząc je w trójwymiarowy świat.

Gdy praca jest skończone wystarczy zebrać żetoniki i z powrotem załadować nimi "markery". Wtedy cała zabawa może rozpocząć się od nowa, tym razem na bazie zupełnie innego szablonu. Oczywiście stawianie krążków nie musi ograniczać się do załączonych obrazków, a mali artyści mogą spróbować narysować lub nawet napisać na magnetycznym pulpicie coś tylko od siebie.

Dodatkową zaletą Mini Dot ’n Doodle jest jego przenośna forma. Niewielki rozmiar oraz poręczna obudowa sprawiają, że urządzenie to można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie.

 

Oddane w ręce dzieci interaktywne studio Mini Dot ’n Doodle będzie źródłem pobudzającej wyobraźnię, kreatywnej zabawy, która przenosi tradycyjne malowanie na zupełnie nowy poziom. Ponadto operowanie stawiającymi kropki pisakami to świetny sposób na ćwiczenie koordynacji i precyzji.

Producent:  Tech 4 Kids