Reklama

Air Hogs Hypertrax pozwala dzieciom od 8 roku życia wcielić się w rolę kierowcy niezwykłego gąsiennicowego pojazdu, który poradzi sobie ze wszystkimi przeszkodami, sprawdzając się nawet w najtrudniejszym terenie. Bieżnik wehikułu zapewnia mu wysoką przyczepność do podłoża, a tym samym swobodne poruszanie się po trawie, piasku czy żwirze. Ponadto niezależny system zawieszenia pozwala mu ścigać się, skakać, obracać i wykonywać inne ewolucje. Pojazd równie dobrze sprawdzi się podczas zabaw w pomieszczeniach, jak i na powietrzu.

Dla nieco młodszych dzieci w wieku od 4 roku życia, Spin Master przygotował mini-figurki Ionix Dragons, które można składać, trenować, a następnie wystawiać do walki z innymi smokami ze świata Berk. Każdy smok zbudowany jest ze zmieniających kształty klocków z serii Ionix. W postaci mini-figurek dostępni są wszyscy bohaterowie z tej znanej animacji Dream Works. Innowacyjne klocki Ionix wykorzystano także w mini-figurkach Ionix Pokémon, pozwalających maluchom na tworzenie swoich ulubionych postaci z tego popularnego anime.

 

Flying TinkerBell

Flying TinkerBell to magiczne istoty z wdziękiem szybujące nad dłońmi dzieci i sterowane jedynie ruchami ich ręki. Wróżka rozpoczyna lub kończy swój lot po naciśnięciu zlokalizowanego na specjalnym stojaczku przycisku. Te zapewniające magiczne doświadczenie zabawki przeznaczone są dla dzieci od 5 roku życia.

 

 

12 Models Set—Helicopter

Z kolei małym konstruktorom bardziej do gustu przypadnie 12 Models Set—Helicopter, przybliżający dzieciom mechanikę helikoptera. Z tym zestawem już ośmiolatek będzie mógł pobawić się w inżyniera przenosząc wirniki i przebudowując całą konstrukcję odkrywając zupełnie nowe sposoby ruchu i tworząc dziwne wehikuły. Zestaw zawiera narzędzia i ponad 240 części pozwalających na złożenie 12 modeli.

 

Minecraft Vinyl Figure Assortment

Małych kolekcjonerów ucieszy seria Minecraft Vinyl Figure Assortment oddająca w ich ręce 6 calowe figurki z winylu inspirowane popularną gra komputerową. W linii dostępne są trzy postacie: Steve, Diamond Steve i Creeper Vinyl. Każda z nich ma ruchomą głowę oraz dodatkowe zdejmowane elementy, jak miecz czy hełm.

Wyzwalana poprzez ruch pułapka Dart Trap wystrzeliwuje pociski w momencie gdy ktoś koło niej przechodzi. Może być schowana na ziemi lub zawieszona gdzieś wyżej. Zabawka ta przeznaczona jest dla dzieci od 6 roku życia, a w sprzedaży będzie dostępna na jesieni.

 

Miłośników nowinek technologicznych zachwyci interaktywny pies o nazwie Zoomer, który swoim małym opiekunom zapewni mnóstwo zabawy niepołączonej jednocześnie z odpowiedzialnością, tak potrzebną podczas opieki nad żywym stworzeniem. Piesek potrafi słuchać i szybko się uczy. Jego elastyczny ogon naśladuje ruchy prawdziwego, a obrotowy rdzeń pozwala na turlanie. Ponadto wyposażono go w mrugające oczy LED, potrafiące śledzić ruchy, odbiornik komend głosowych oraz czujniki reagujące na przykład na drapanie po brzuchu. Zoomer to zabawka dla dzieci od 5 roku życia.

Producent: Spin Master